Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vidékről Budapestre költözni?...

Vidékről Budapestre költözni? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy kisvárosban élek, 30-as éveim elején vagyok, de nagyon gondolkodok elmenni innen. Itt nincs semmi lehetőség, sem munka, sem szórakozás, sem kapcsolatépítés szempontjából. Egyetemre Debrecenre jártam, de nekem nem tetszett, mert szinte csak az egyetemistáknak vannak ott lehetőségeik. Budapestre terveznék menni, de nagyon bizonytalan vagyok. Saját lakást szeretnék venni, mert iszonyat drága az albérlet (abból a pénzből már hitelt törlesztek), de egyszerűen nincs munka, a szakmámban nem tudok elhelyezkedni, mert telítettség van, középfokú munkalehetőségek vannak csak, de azt meg nem fizetik meg, amiből egyedül úgy-ahogy elélek, de nem viszem semmire hosszútávon. Budapesten lenne lehetőség elhelyezkedni, viszont ott még drágábbak az albérlet árak és így saját lakás gondolata szóba sem jöhet. Ráadásul ha költöznék, akkor kisállattal tenném csak, ami megint hátráltató lehet. De azt is tudom, hogy nem akarom, hogy így peregjen le az életem, hogy nem jutok egyről a kettőre...

Volt már valaki ilyen helyzetben? Mit tanácsos tenni ilyen helyzetben?


2019. ápr. 8. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Abszolút nem gondolkodnék a helyedben, ha van egy helyzeted, ami nem tetszik, azonnal lépnék.
2019. ápr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi a szakmád?
2019. ápr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
környezetvédelmi mérnök vagyok
2019. ápr. 8. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!