Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha az ember az utcára kerül...

Ha az ember az utcára kerül van esély hogy újra otthona legyen?

Figyelt kérdés
Hogy lehet megoldani a munkahelyet ha az utcára kerülök mit kell lakcímnek megadni?

2019. ápr. 10. 20:49
 1/4 A kérdező kommentje:
mármint hogy újra lakásom legyen?
2019. ápr. 10. 20:51
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress fel egy szociális munkást.
2019. ápr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy hogyan kerülsz utcára, árverés vagy csalás miatt elveszted a lakásod, vagy csak az albérleted szűnik meg. Én alig másfél év alatt aljas gazemberek miatt szinte mindenem elvesztettem, télen majdnem az utcára kerültem, előtte a hajléktalanszállóról kaptam ételt. Polgári és büntetőperek hosszú sorozata után tudom majd visszaszerezni a vagyon egy részét, a fenyegetettségről nem is beszélve. Nagyon nehéz élethelyzet ez, az éjezés, a kilátástalanság, a csalódottság teljesen gallyra teszi az embert idegileg, soha nem gondoltam, hogy ilyen helyzetbe jutok, de mindent megteszek, hogy kijöjjek belőle és talpra álljak. Bármilyen nehéz helyzetben is vagy hitet és küzdőszellemet kívánok neked is.
2019. ápr. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Jelentkezz be egy rokonodhoz vagy ismerősödhöz és dolgozz keményen.
2019. máj. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!