Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit szólnátok ha valaki a 10...

Mit szólnátok ha valaki a 10 emeletes lépcsőházatokban lépcsőzne minden nap 1 órát?

Figyelt kérdés

A nagymamámék lépcsőházába mennék lépcsőzni fitness terem helyett. Csendben lennék és kerülném az embereket, ugye a második felett már mindenki csak a liftig megy.

Kifejezetten igyekeznék nem zavarni senkit, de maga a tény mennyire zavaró?

Legtöbbször délelőtt mennék, 10-11 óra körül.


2019. ápr. 11. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Megdícsérnélek. Én egy időben lépcsőztem random házakban, senki le se szarta.
2019. ápr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Aranyos, hogy azt hiszed lehet egy lépcsőházban csendben lépcsőzni. :D
2019. ápr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Vedd le a cipődet, fogd a kezedben, aztán hajrá! :D Akkor már tényleg senki nem köthet bele...
2019. ápr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Én is csináltam idegen épületekben. Mindig belógtam, amikor valaki ki, vagy bement, lévén kapuzáras rendszerről van szó. Nem lehet halkan csinálni, iszonyat visszhangzik minden. Rám akkor is kinéztek, amikor éppen pihentem/pihegtem a 10-en. De azért hajrá, és talán az időpont is jó, az emberek dolgozni vannak, és az idősek sem feküdtek még le az ebéd után. Hajrá! :)
2019. ápr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Jó ötlet, puha talpú cipőben nyerő a dolog.
2019. ápr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nem vagytok normàlisak. Vidék kéne nektek meg munkàk a kertes hàznàl nem lenne energiàtok ilyen hülyeségekre az biztos.
2019. ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lépcsőháztól függ. Nálunk például folyosótól elválasztott lépcsőház van ott a kutyát nem zavarna. Cserébe viszont baromi rossz a levegő mert onnan nyílik a szemétledobó és oda jár minden bagós. De van ahol közvetlenül a lakások előtt van és visszhangzik minden.
2019. ápr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem nagyon érdekel mi folyik a lépcsőházunkban, de az tuti hogy rendőrt hívnék, ha egy idegen fel-le mászkálna
2019. ápr. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 qborka ***** válasza:
57%
Ez cuki ötlet, de ettől nem leszel formásabb. Attól jobb, mintha a tv előtt ülnél, de a rendes edzést, sportot nem váltja ki. Esetleg, ha kettesével, hármasával szeded a lépcső fokokat felfelé, megállás nélkül, de a 10 emelet ebben az esetben is kevés. Az edzőtermi lépcsőzőgépeken lehet emelni az ellenállást, itt azt sem tudod.
2019. ápr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!