Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Veszélyes hajnali 5-6 között...

Veszélyes hajnali 5-6 között még sötétben gyalogolni?

Figyelt kérdés
5.20 kor kell majd elindulnom, hogy gyalog kényelmesen beérjek 5.50-re a munkahelyre. A város elég kihalt még ilyenkor, az én útvonalam félig belvárosban, félig forgalmas autóút mellett vezet. Azt tudom hogy az éjszakai egyedül kószálás nem túl biztonságos nőként, de van különbség ilyen tekintetben éjjel és hajnal között? Reggel fél 6-ra a részeg kötözködők talán már hazaérnek, nem? Tömegközlekedéssel nem tudok menni, itt csak busz van, de az pont elkerüli a lakhelyemet, a legközelebbi megálló 15 perc sétára van, plusz még a buszozás 15 perc, és a munkahelyre még 5 perc séta, tehát még rosszabbul is járnék vele.
2019. ápr. 13. 11:04
 1/8 nemaRendőrség ***** válasza:
100%
Bringázz. Egyébként olyankor mennek a munkás emberek, boltokba, gyárba stb. Nem lesz bajod, főleg most hogy már világos is van
2019. ápr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Már nincs annyira nagy korom sötétség olyankor.

Szerintem nem veszélyes,de azért vihetsz magaddal paprika spray-t.

[link]

2019. ápr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor a legkevésbé veszélyes, bár ha gondolod szerezhetsz valami önvédelmi eszközt, ha attól jobban érzed magad.
2019. ápr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én ritkán keveredek ilyentájt az utcára, de mindig meglep mennyien vannak már kinn, elsőnek igaza van, csomóan járnak ilyenkor munkába, nem lesz gáz
2019. ápr. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, ilyenkor pont a dolgozó, munkába siető emberek vannak az utcán/tömegközlekedési eszközökön.
2019. ápr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. A többség dolgozó ember aki ilyenkor mászkál. De a helyedben beruháznék egy biciklire, fele annyira csökkenne a reggeli út.
2019. ápr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem veszélyes. A munkahelyemre is akkor megyek (és más szintén munkába menő embereket szoktam látni), illetve szabadnapjaimon is többször is volt, hogy ilyenkor sétálgattam (sőt, 4:30-tól), mert imádom a városi reggeleket.
2019. ápr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolom azt sejted, hogy város és város között is van különbség.
2019. ápr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!