Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Lakóhely, szomszédok

A kérdés

Hogyan mondjam meg a lakótársamnak, hogy ne hozza fel annyit a barátját a lakásba?

A helyzet az, hogy rengeteget van nálunk a lakótársam barátja. Általában itt alszik. Reggel ha korán megy dolgozni csapkodja az ajtót, este pedig sokáig fent vannak, viháncolnak.. én a barátomat max heti 1x hozom fel és akkor is megkérdezem. Ő meg simán este besétál vele, semmi bejelentés nélkül. Valamint az is benne van, hogy ki nem állhatom a barátját. Aztán nem is érzem úgy magam a saját lakásomban amikor ő ott van... valamint egy hosszú nap előtt vagy után ő az utolsó személy akit a környezetemben tudni akarok. Mivel közös a lakás megtiltani csak nem tilthatom meg... hogy kezeljem ezt az egészet? Segítsetek kérlek

25/L

Keress kérdéseket hasonló témákban: lakás, munka, barát, lakótárs, alvás, zavaró, barátnő

ápr. 15. 09:11  Privát üzenet  

A válaszok
Na ezt én is átéltem. Hiába mondod meg, ha felhozza felhozza. Nem igazán tudsz mit csinálni. Nekem csak a költözés vált be, pedig mindent megpróbáltam.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont ápr. 15. 09:17 Privát üzenet
"Bözsi, ne hozd fel annyit a barátodat a lakásba."

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont ápr. 15. 09:19 Privát üzenet
Gabika, ha mindig itt van a barátod, akkor 3-an lakunk itt, ő is szálljon be a költségekbe. Ha nem lakik itt, akkor meg ne legyen itt mindig, neked adtam ki a lakást, nem két embernek.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont ápr. 15. 09:27 Privát üzenet
Varga Péte4 nevű felhasználó válasza:

Nem komoly hozzászólás következik.

A barát jelenlétében: "Bözsi, ne hozd fel a barátaidat!"

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont ápr. 15. 09:33 Privát üzenet
A helyedben nem a lakótársat zaklatnám ezzel, hanem a csávót. Beszélj vele, és ígérd meg neki, hogy egy 120 kilós néger fogja leszaggatni a farkát, ha nem változik.

A válasz 37%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont ápr. 15. 10:01 Privát üzenet
Kedves 09:19, nem tudtad, hogy az Erzsébet nevet csak 60 éves kor felett használják? Ennyi idősen senkit nem neveznek így. Legálisan nem is lehet.

A válasz 18%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont ápr. 15. 10:03 Privát üzenet
Mikor ott a barátja egy hétfői napon. mondd neki, hogy a héten te vagy a 4.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont ápr. 15. 12:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tegyek, ha a lakótársamnak/haveromnak egyértelműen problémái vannak?
Albérlők ezt megtehetik? Joguk van hozzá?
Miért nem hozza ki a postás azt a csomagot amire rá van írva, hogy házhoz szállítás? Többi lent.
Mint mondjak a lakotarsamnak hogy végre kitakaritsa a rá eső részt normálisan?
Panel lakás vs kertesház. A szomszéd átmászkál a kertbe, illetve a magánszférámat sérti. NEM roma. Eleve a környék JÓ! A ház árak is szépen fentvannak. Viszont a házhoz kaptam...
Ez a rosszfejség és megbízhatatlanság a normális felnőtt lakótársaknál és ehhez szokjak hozzá? Régen nem ilyen volt

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Lakóhely, szomszédok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!