Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan mondjam meg a lakótársa...

Hogyan mondjam meg a lakótársamnak, hogy ne hozza fel annyit a barátját a lakásba?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy rengeteget van nálunk a lakótársam barátja. Általában itt alszik. Reggel ha korán megy dolgozni csapkodja az ajtót, este pedig sokáig fent vannak, viháncolnak.. én a barátomat max heti 1x hozom fel és akkor is megkérdezem. Ő meg simán este besétál vele, semmi bejelentés nélkül. Valamint az is benne van, hogy ki nem állhatom a barátját. Aztán nem is érzem úgy magam a saját lakásomban amikor ő ott van... valamint egy hosszú nap előtt vagy után ő az utolsó személy akit a környezetemben tudni akarok. Mivel közös a lakás megtiltani csak nem tilthatom meg... hogy kezeljem ezt az egészet? Segítsetek kérlek


25/L



2019. ápr. 15. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Na ezt én is átéltem. Hiába mondod meg, ha felhozza felhozza. Nem igazán tudsz mit csinálni. Nekem csak a költözés vált be, pedig mindent megpróbáltam.
2019. ápr. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
"Bözsi, ne hozd fel annyit a barátodat a lakásba."
2019. ápr. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gabika, ha mindig itt van a barátod, akkor 3-an lakunk itt, ő is szálljon be a költségekbe. Ha nem lakik itt, akkor meg ne legyen itt mindig, neked adtam ki a lakást, nem két embernek.
2019. ápr. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Varga Péte4 ***** válasza:
88%

Nem komoly hozzászólás következik.

A barát jelenlétében: "Bözsi, ne hozd fel a barátaidat!"

2019. ápr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
A helyedben nem a lakótársat zaklatnám ezzel, hanem a csávót. Beszélj vele, és ígérd meg neki, hogy egy 120 kilós néger fogja leszaggatni a farkát, ha nem változik.
2019. ápr. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14%
Kedves 09:19, nem tudtad, hogy az Erzsébet nevet csak 60 éves kor felett használják? Ennyi idősen senkit nem neveznek így. Legálisan nem is lehet.
2019. ápr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor ott a barátja egy hétfői napon. mondd neki, hogy a héten te vagy a 4.
2019. ápr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!