Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha a tetőtéri teraszomon...

Ha a tetőtéri teraszomon meztelenül napozom, akkor szólhatnak a szomszédok? Csak akkor látnak, ha kijönnek a teraszra. Gyerek nem lát át, nem láttam még abból a lakásból, ahonnan átlátni.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 18. 20:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Szólhatnak, vagy nem szabad kimenniük a saját teraszukra? Esetleg csak csukott szemmel?
2019. ápr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
18%
Ha jó kis gádzsi vagy, akkor szerintem rendben van.
2019. ápr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én meg nem napozhatok otthon meztelenül? Ez a kérdés. Láttak már szexelni is kint, de az este volt.
2019. ápr. 18. 21:17
 4/18 anonim ***** válasza:
5%

Ne törődj velük,csak csinàld,jogod van hozzà.

Szomszèdok ha szòlnak engedd el,max irigyek ha van zsèd meg szèp nő vagy plàne.


Nàlunk a hangos szexèrt meg a zenèèrt ugatnak,lesz_rom,èlni kell,az,hogy a sok ruppòtlan nyomi otthon van ès nyomorult meg nincs èlete az nem az èn meg a te bajod.

2019. ápr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
28%

Nem mindegy, hogy a valóságban -pl. takarásban napozol-, avagy direkt mutogatod magad másoknak.

Természetesen a nincsen ebben sem egyenjogúság.

Ha nő vagy, akkor pucéran bármit megtehetsz, még az utcán is sétálgathatsz.

Ha férfi vagy, akkor ugyanazért elvisznek a rendőrök.

2019. ápr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%
Csináld csak szemérmetlenül a dolgaidat! Aztán, ha videó vagy fénykép felkerül a netre és röhögnek rajtad akkor meg sírsz.
2019. ápr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
7%

6-os aha,jah tudod van olyan,hogy FELJELENTÈS,MEG MEGHURCOLÀS.

De ha esetleg a palija megtudja akkor meg majd ő fog jòt röhögni amikor vèletlenül àtrendezi az illető arcàt mondjuk beletapossa a betonba,csak baràtilag,semmi egyèb :)))


De meg is èrdemli az ilyen,mindenki törődjön a sajàt kib_szott èletèvel,tudom itt a balkànon ez nehèz dolog.

2019. ápr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy vicces Facebook rajz jutott eszembe, ahogy a nő a tetőn napozott masztelenül hason felkve és kiderült, hogy az ablakon feküdt :)


Az offot félretéve


Tetőtéri terasz; 29 éves vagyok, kárt nem tennél a lelkivilágomban, de, megvallom őszintén, nem igazán örülnék, ha kimennék és az elsp látvány egy pucér valaki.

2019. ápr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem nyugodtan, ha nem szexuális célból teszed. Én is van hogy kiülök a hátsó teraszra meztelenül (nem lehet belátni a sövény miatt). Ha te is el tudid keríteni magad akkor senki nem szólhat, hisz minek leselkedik? :)
2019. ápr. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Nyugodtan napozhatsz meztelen a saját teraszodon.

Senkinek nincs jóga ezért megszólni.

2019. ápr. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!