Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tényleg én lennék a bunkó, ha...

Tényleg én lennék a bunkó, ha szólnék neki? Órák óta olyan hangok jönnek fentről, mintha világháborús filmet nézne, dübörög az egész emelet.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 19. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Annyit fingott?
2019. ápr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze h szolj!!!

Valoszinü valami hangerösitövel neznek valamit!

Ha a hazirendben nincs is benne nalatok de a tv,radio stb

szobahangerön valo hasznalata az engedelyezett!

Ha szomszedokat zavar vele csendhaboritas!

Ünnep van egyebkent is nyugodtam hivd ki a rendöröket!!

Neaggodj ebben a 4 napban en sem aludtam sokat!

A felsö lako allandoan pakol takarit süt föz

es az allando kopogast es dübörgest hallgatom.

Mar lakas nezöben vagyok hala az Istennek!

Vannak nem normalis emberek

2019. ápr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk az oldalsó szomszédtól jönnek világháborút idéző dübörgések. Egy komplett kommuna lakik mellettem: két vénség, két középkorú meg egy vagy két kölyök. Eleve az is kellemetlen, hogy soha nem üres a lakás, de az az óriási dübörgés, amit produkálnak, kritikán aluli. Szinte folyamatosan csörtetve trappol valamelyik, a padló majd leszakad alatta, hozzá a legváratlanabb pillanatokban becsapódásra emlékeztető durva dübörgések, és az intelligens mivoltukat csak megkoronázza, hogy a tévét is előszeretettel bömböltetik. És rendszerint késő éjjel is megy az eszetlen zajongás. Eddig ez aránylag nyugodt ház volt, de ez az "értelmiségi" csürhe lassan tönkrevágja a nyugalmat. Ja, a vicc, hogy a középkorú nő életvezetési tanácsadó meg mediátor... :D Büszke lehet magára az egész slepp.
2021. jan. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!