Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Lakóhely, szomszédok

A kérdés

Tényleg én lennék a bunkó, ha szólnék neki? Órák óta olyan hangok jönnek fentről, mintha világháborús filmet nézne, dübörög az egész emelet.

ápr. 19. 18:15  Privát üzenet  

A válaszok
Annyit fingott?

A válasz 38%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 19. 18:25 Privát üzenet

Persze h szolj!!!

Valoszinü valami hangerösitövel neznek valamit!

Ha a hazirendben nincs is benne nalatok de a tv,radio stb

szobahangerön valo hasznalata az engedelyezett!

Ha szomszedokat zavar vele csendhaboritas!

Ünnep van egyebkent is nyugodtam hivd ki a rendöröket!!

Neaggodj ebben a 4 napban en sem aludtam sokat!

A felsö lako allandoan pakol takarit süt föz

es az allando kopogast es dübörgest hallgatom.

Mar lakas nezöben vagyok hala az Istennek!

Vannak nem normalis emberek

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 22. 13:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szomszéd egész nap citerázik - milyen jogszabályok védik az otthoni nyugalomhoz való jogot?
Vályog, tégla háznál, hogyan lehet növelni a belmagasságot? Elől a két szobába és a folyosón elég magas, de a hátsó szoba, fürdő, konyha alacsony.200cm. Le kell cserélni az egész...
Most szeretnénk a gázt beköttetni. Kb mennyibe fog kerülni az egész?
Hogyan tud egy lapos tetejű emeletes családi ház tetején kinőni egy fa? 17/f
Szúnyoghálót hogy tudok feltenni tetőtéri ablakra? A tépőzárason gondolkodom, hogy az lenne a megoldás, de nekem az emelet laminálva és vagyis fából van az egész, de nem tudom,...
Ha leszakad egy emelet, és rázuhan az alatta levőre, akkor az meg tudja tartani a súlyát, vagy az is leszakad, és akkor az egész ház összedől?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Lakóhely, szomszédok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!