Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy tudassam a lakótársammal,...

Hogy tudassam a lakótársammal, hogy jobb lenne, ha elmenne?

Figyelt kérdés

A lakótársam egy 28 éves életképtelen nő, nem takarít, diplomás munkanélküli, korábban sem dolgozott. Volt egy párja, aki eltartotta, de aztán megunta a lányt és szakított vele, aki öngyilkossággal fenyegette. Ez utóbbi infót nemrég tudtam meg és szerintem undorító dolog a zsarolás, nem akarok többé ilyen emberrel élni, inkább keresnék mást a helyére (de amúgy én is bérlő vagyok, csak már régebb óta élek itt és a tulaj bízik bennem).


Félek, hogy az értelmességét figyelembe véve nem értné, hogy mit akarok. Mondjam meg neki nyíltan, hogy kívül tágasabb, vagy válasszam a lassú víz partot mos módzsert és csak utalásokat tegyek?


Ti mit tennétek?


20F


2019. ápr. 24. 07:53
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Sunyiskodni pont olyan gaz, mint az altalad elitelt zsarolas, ugyh inkabb nyiltan. :)
2019. ápr. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Nyíltan.
2019. ápr. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Kétlem, hogy diplomásként valaki nem ért meg téged...
2019. ápr. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Te, mint bérlő, hogy szólhatsz bele a tulajdonos hatáskörébe? Vagy megkérdezett téged, mint régebbi albérlőt? Szerintem a tulajnak mindegy, hogy ki bérli a tulajdonát, feltéve, hogy pontosan fizet, nem csinál kárt és nincs rá panasz.
2019. ápr. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

Vele tudod csak megbeszélni, nyíltan. Ha az exét is fenyegette öngyilkossággal, akkor Téged is lehet fog, mártírkodásba kezdhet, de akkor határozottnak kell maradni, a témától nem tágítani, nem megnyugtatni őt, csak a tények mellett kiállnod.


Sajnos ennél többet nem tehetsz, max azzal beszélhetsz, akitől bérled, de van egy sanda gyanúm, hogy úgy is azt válaszolja, hogy oldjátok meg egymás között.

2019. ápr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy neked, hogy a magánéletelében mit csinál?
2019. máj. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!