Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nem érzi gáznak?

Nem érzi gáznak?

Figyelt kérdés
25 évesen az anyjával él! nem dolgozik, egész nap a gép előtt ül, kivan szolgálva a pics@ja, nem érzi úgy, hogy kéne kezdeni valamit az életével? helyette az anyától kunyerál pénzt, engem meg le se szar. lehet szakítani fogok vele, nem hiszem el, hogy nem lehetünk együtt anélkül, hogy a családja ne lihegne a nyakunkba...

2019. máj. 6. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű nem gáznak érzi hanem sikernek:


"A sikeres ember az, aki reggel felkel, este lefekszik, és közben azt csinálja, amihez kedve van."

(Bob Dylan)

2019. máj. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a kérdés, hogy nem érzed magad gáznak, amiért egy ilyen p. öcsömöccsével jársz?
2019. máj. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
dehogynem, éppen ezért tettem fel itt a kérdést, hogy ugye nem csak én gondolom-e így. már fontolóra vettem régebben is a szakítást
2019. máj. 6. 23:46
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az már szép, én olyan gyereket ismerek aki igazából már 34 éves és ugyan ezt csinálja,közép sulit sem bírta be fejezni.

Nem is értem ezeket az embereket.

Nem sok jövőt jósolok neki, ha akarna tudna változtatni a helyzeten, csodálom hogy még vele vagy.

21F

2019. máj. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
hát kapcsolatot sem tudtok makd fenntartani, a pasi meg lusta is lesz gyerek mellett...
2019. máj. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

" engem meg le se szar."


Hát szóljál neki, hogy sz@rjon le már végre.

2019. máj. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Csak tudnám, hogy ezt most miért nekünk ÍROD, és miért nem neki MONDOD.
2019. máj. 7. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Akkor vágd oda a fejéhez,amit itt le írtál,és mondd meg neki,hogy ha nem változtat ezen,szakítást vele.
2019. máj. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

7, bennem is ez merült fel. Itt sír, de lépni nem lép.

Ezek szerint a kérdező is jól érzi magát így.

2019. máj. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"25 évesen az anyjával él...nem hiszem el, hogy nem lehetünk együtt anélkül, hogy a családja ne lihegne a nyakunkba..."


Lehet, hogy azért él az anyjával, mert nincsen pénze saját lakásra.

De megoldásként ajánld fel, hogy költözzön át a te saját tulajdonú lakásodba vagy a házadba.

2019. máj. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!