Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti ismertek olyat aki 120...

Ti ismertek olyat aki 120 ezret meghaladó albérletben lakik egyedül? Esetleg ti is ilyenek vagytok?

Figyelt kérdés

Bízom benne hogy az oldal anonimitása sokakat bátorít arra, hogy őszintén leírják a válaszukat, mert tényleg érdekelne, hogy ez mennyire gyakori.


Leírnátok hogy az a valaki miot is dolgozik? Hány éve van a szakmájában? Teljes mértékben ő keresi meg az albérlete árát vagy kap segítséget?


Egyáltalán nem az a célom hogy utána jól lehurrogjam azt aki esetleg egy 10 milliós örökséget él fel, vagy otthonról kap havi plusz 30k támogatást.

Szeretném tudni, hogy kik is engedhetik ezt meg maguknak.


Mert két fiatal pályakezdő még ki tud fizetni együttesen havi 120-at, és mellette megélni, esetleg még talán olyan 40 ezret félre is tehetnek havonta közösen.


De egyedül ez kinek megy?



2019. máj. 11. 22:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Exem, 29 éves, diplomás informatikus, 5 éve dolgozott a szakmájában, 180 + rezsi.

Csak a munkájából fizette, 400 nettos fizuból.


Más ilyet nem ismerek.


N24

2019. máj. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Vállalkozó ismerős. Folyamatosan mártírkodik, hogy nincsen pénze, de azért kell neki a két és fél szobás lakás, ahol egyedül él.
2019. máj. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Én anyukámmal lakom egy 150ezer forintos albérletben, de a szembe szomszédom egy huszonéves programozó, aki 200 fölött fizet a lakásáért.
2019. máj. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%

350+ fizetésem van és havi szintre bontva még 50 bejön egyéb munkákból, év végi bónuszból.


Szobát bérelek, mert egész olcsó Pesti viszonylatban 40+rezsi hányad. Havi szinten 200 ezret teszek félre, szóval simán kivehetnék teljes albérletet. Csak nem maradna semmi pénzem.

2019. máj. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Na meg Pesten 120+rezsi alatt garzon sem nagyon van.
2019. máj. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Épp hogy csak meghaladja a 120at rezsivel együtt a garzon amit bérelek, de egyedül fizetem és én keresem meg az árát. Számviteli területen dolgozom lassan 4 éve, nettó 450 plusz alkalmanként bónusz a keresetem
2019. máj. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

180 körül van a végösszeg közös költséggel és közüzemi számlákkal egy hónapban, kétszobás lakás a hetedik kerületben, egyedül tartom fenn magamat.

Kreatív művészeti vonalon dolgozom, kb 10 éve a szakmában.

35/n

2019. máj. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Egyik rokon 200 körül fizet albit mindennel együtt Budán, ő az egyik telekommunikációs cégnél középvezető (33 éves nő).
2019. máj. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

Én kakukktojás vagyok, négy éve élek albérletben Budapesten. Most 100.000 Forintból jövök ki havonta rezsivel egy kétszobás, gyönyörű panorámás rózsadombi lakásban, ahol egyedül élek.


Egy özvegy nénitől bérlem, aki tisztában van az új árakkal, de azt mondta, hogy neki jobban megéri a jelenlétem, mert tudja, hogy a családi örökségként szolgáló lakás megbízható kezekben van.


Idén valószínűleg a főiskolai lakáskeresős nyár végi szezonban eladja a lakást, így én már elfogadtam, hogy mivel megszoktam a komfortos egyedüllétet, nem fogok találni lakást 120-130 + rezsi alatt, itt a 2. kerületben.

Ennek ellenére nem fogok társbérletbe menni, és ki sem szeretnék költözni a város szélére.

2019. máj. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
22%

Milyen jó hogy itt mindenki programozó kreativ informatikus középvezető, akik 350-500 ezret keresnek.


Vajon akkot kik húzzák le szaros netto 230e-re az átlagfizetést???? Talán azok a hülyék akik 150-ért kiszolgalnak benneteket? Bolti eladó! Pék, hentes, takaritó, kórházi dolgozó, mentős rendőr tüzoltó????

Zseniális....

2019. máj. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!