Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » 8. kerület Auróra utca?...

8. kerület Auróra utca? Tényleg nem olyan gáz mint régen? Igen tudom hogy kb a népszinház utcából kezdődik a gettó de talán még határ eset lehet? Tud valak i az utcáról valamit? Érdemesebb a bérkocsis utcából menni mint a népszinházból?

Figyelt kérdés
2019. máj. 21. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem ugyanolyan, mint régen.

Nem laknék ott, de ha egyszer-kétszer kellene mennem, nem félnék (nőként se), sötétedés után se feltétlenül.

Nem tartasz szemkontaktust, határozottan mész, értékek a táskában.

2019. máj. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
66%
Jaj, hagyjuk már könyörgöm. Ki lett pucolva a II. János Pál pápa tér környékéig az egész. Éjszaka közepén szoktam a 65 kilommal és hofeher borommel setalgatni a környező kisebb utcákban is, Népszínházon is, mégsincs sosem baj. Sőt, mi több 1 utcara lakom tole. Be van kamerázva az egész, sokszor járőröznek arra rendőrök. Nem para. Aki nem ott lakik, ne ugasson már bele.
2020. márc. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!