Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szomszéd az ablakban füvezik,...

Szomszéd az ablakban füvezik, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy hárpia szomszéd típus, panelban lakok, voltam én is fiatal, néha nem vetek meg én se egy kis mókát, és tudom, alkalmazkodnom kell, DE... A felettem jobbra levő lakást kivette 2 fiatal kissebbségi srác, és azóta napi 5-6x szívnak az ablakban, konkrétan a lakásomban áll a fűszag, amit kifújnak jön be hozzám. Egyedül élek a kisfiammal, részint neki sem tesz jót,meg zavar is nagyon, de nem mertem még nekik szóvá tenni. A közös képviselőhöz lehet fordulni? Vagy ha kihívom a rendőröket egy ilyennel kijönnek?

2019. máj. 28. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Hadd füvezzen. A tehenek is füveznek,mégsem csukják le őket.
2019. máj. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Vegyél pár nagy levegőt az ablakban, rögtön nem fog annyira zavarni :D
2019. máj. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem mindenképp előbb velük beszélj, attól hogy kisebbségiek még nem jelenti azt, hogy bunkók is.

Ha a hátuk mögött csinálsz valamit azt jó eséllyel meg fogják tudni és az még gázzab szitú mintha egyből hozzájuk mennél.


Ugyanakkor nem tudom milyen más lehetőségük van arra hogy füvezzenek de mivel ők járnak tilosban, talán megpróbálják úgy megoldani a dolgot, hogy mindenki jól járjon.


Ha nem oldódik meg akkor lehet a közös képviselőhöz menni vagy a rendőrségre.

2019. máj. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

:D köszi a hasznos tippeket.

Aztán ha az 5éves gyerek is mélyeket lélegzik az otthonában, akkor meg majd fejen pörög reggelig :/

2019. máj. 28. 20:13
 5/12 A kérdező kommentje:
3# viszont ha elküldenek a 3,14csába, ami azért sanszos, és utána jelentem fel, akkor meg tök egyértelmű, hogy én voltam, és nem szeretném ha elárvulna a fiam :/
2019. máj. 28. 20:30
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
lehet most is elég sok füst szállt be hozzád...
2019. máj. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Estádio de Felchút ***** válasza:
0%
Tarhálj tőlük!
2019. máj. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Először mindenképpen velük beszélnék.

Ha nem visz előbbre, akkor közös képviselő.

Ha az se visz előbbre, akkor rendőr.


Ha csak használók, akkor egyszeri eset miatt a rendőrségen nem fog velük történni semmi komoly, viszont elég zabosak lesznek, amiért valaki felnyomta őket, és nem lesz nehéz kitalálni, hogy ki volt. :D

2019. máj. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Esetleg ajánlhatnád a figyelmükbe, hogy vegyenek egy vaporizert, akkor az ő lakásukban sem fog állni a füst, te sem fogod érezni és nem is kell az ablakba menjenek, így még a lebukás veszélye is kevesebb, mindenki jól jár...
2019. máj. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Valamilyen formában add a tudtukra hogy nem kéne így csinálni.De ne te szólj nekik főleg ha "olyan" fajta kisebbségek...közös képviselő vagy névtelen cetli ha....ha semmi reakció akkor rendőr névtelen bejelentés.

Na jöhetnek a füvesektől a lepontozások.

2019. jún. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!