Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hol lakhatnék így?

Hol lakhatnék így?

Figyelt kérdés

Most jár le a bérleti szerződésem (bérelt ház). Van 4 cicusom,bent tartottak,szobatiszták. A gond,hogy nincs a közelben macskabarát albérlési lehetőség. Róluk nem szeretnék lemondani sem. Sajnos a rokonok és barátok nem opció.

Nem tudom milyen lehetőséigeim vannak az utcán kívül.



2019. máj. 29. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg miért nem próbálkozol meg kertes házzal? Ott engedékenyebbek, mint a társasházak. Merrefelé keresel? Pest megyében nagyon sok pici, 1-2 szobás kertes ház van kiadó.
2019. máj. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én Sárbogárd környékén lakom. Itt ilyen házból úgy tűnik nincs több :(
2019. máj. 29. 13:04
 3/9 anonim ***** válasza:
15%

Majd legközelebb gondolkozol, mielőtt betárazol 4 macskát. Macskaimadóként mondom. De nálam a kertben akár menhelyet is lehetne nyitni...

De miért nem adsz felte hirdetést? Leírod a helyzetet, gondolom autód van, hiszen az oltásokra, vizsgálatokra vinni kell őket rendszeresen. Nagyobb környekbeli városokban nézz szét.

2019. máj. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%

Dunaújváros? Az is a közelben van és rengeteg kiadó lakás van. Az esetleg nem lehetséges, hogy a cicákat nem mondod?

Ha kulturáltan vannak tartva, akkor nem lehet velük gond. Ha meg kárt okoznának, kaparnának bútort, falat, azt a tulaj a végén úgyis levonja a kaucióból.

Ha a bérleti szerződésben nincs kizárólag kikötve, hogy háziállat nem vihető, akkor én megkötném úgy. Esetleg bekamuznám később, hogy most kaptam őket.

2019. máj. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 kutyával ugyan, de szintén sok helyen elutasító hozzáállást tapasztaltam. Egészen addig, míg be nem dobtam a varázsmondatot: a szokásos két hónap kaució+1 hónapi bérleti díjon felül kifizetek 3-6 hónapot ELŐRE. Na itt szokott bentakadni a szó a tulajokban, majd némi hümmögés után rendre megkapom a kinézett lakást. A pénz mindig felülírja az elveket... spórolj össze valamennyit, és bármit kiadnak neked. Csak arra figyelj, hogy utalással fizess és mindent lepapírozva, nehogy át tudjanak verni.
2019. máj. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%

"Majd legközelebb gondolkozol, mielőtt betárazol 4 macskát."

Ha befogadok állatokat, akkor azokkal együtt én alkalmazkodom a lehetőségekhez, és nem fogok csak azért lemondani az állattartásról, mert nem könnyű miattuk az élet. Szerencsére felsoroltak a fentebb szólók pár jó ötletet, így felesleges bántani a kérdezőt, mert befogadott 4 macskát. A világért sem veszekedésnek szántam, csak nem hagyhattam szó nélkül.

2019. máj. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező!


Látom megyeföldi vagy. ^^ Én a főnöknőmmel (:D) találtam a Velencei-tónál egy pici kis kertes-házat, de ehhez szerencse is kellett, mert a tulaj és a felesége is cicapárti volt! :)

Mi is megegyeztünk, hogy bármit csinál a kisasszony, akkor azt természetesen kifizetem. :)


Facebookon benne vagy csoportokban, nézegeted? Én is ott találtam a sajátomat meg. :)


Nagy respekt, hogy négyet tartasz, nekem néha ez az egy is okoz kalamajkát. :D

2019. máj. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A 4 cicusom már az előtt megvolt,mielőtt elköltöztem volna otthonról. 2 mindenképp lett volna,viszont tudomásomra jutott,hogy a másik 2-őt kidobják,ha nem fogadom be. Így lettek4-en. Én velük indultam el az "úton".


Köszönöm a tanácsokat,facebook-on mindenhol írok ki majd ilyen hirdetéseket. Már több ismerős is segít,talán lesz valami. Dunaújváros még opció,csak ugye az ár néha nagy akadály :(

2019. máj. 29. 17:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindig a jò lelkű emberek szìvjàk meg. Szegèny kèrdező,csak jòt akart,hogy befogadja a cicàkat. Becsülendő a mai vilàgban az ilyen ember. Nem azt kèrdezo,hogy melyik menhely fogadna a cicakat...
2019. máj. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!