Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha a felettem lakó egész nap...

Ha a felettem lakó egész nap tologatja a bútorokat azt más szomszédok is hallják vagy csak én?

Figyelt kérdés
Reggeltől este 10-11 óráig állandóan tologat valamit aki felettünk lakik. De sokszor olyan hangos zajok jönnek le hogy felébredünk rá. Ezt vajon más is hallja aki mellettünk lakik vagy csak mi?
2019. jún. 4. 22:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Biztos edz csóri😂😂😂
2019. jún. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ezt speciálisan csak te hallod, csak a te fejedben létezik. Olyan nincs, hogy valaki minden áldott nap reggeltől-estig bútort tologat. Próbálj már egy percre ezen elgondolkodni, hogy ennek mi értelme lenne, meg hogy hogyan tudná kivitelezni, miből él akkor, mi lenne ezzel a célja... és akkor rájössz, hogy nagy butaságot képzeltél. Egésznapos bútortologatás évi 365 napon, ugyanabban a lakásban 👌🏻
2019. jún. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%

Nyilván ez a hobbija, hogy tologatja a bútorokat, jobb dolga sincsen :D

Ne szórakozz már :D Valószínűleg csak te hallod, én is csak a felső szomszédom zajait szoktam hallani: lépések, ajtócsukódás, emeltebb hangon társalgás, gyakorlatilag akármit csinál, hallom. Szar házak vezetik a rezgéseket fentről, ez ilyen, nyilván nem bútort tologat, még az is lehet, hogy nem is ő csinálja, hanem valami szerkezeti zajt hallasz. Társasban, panelban ilyenre készülni kell.

Nemrég mondta azt a szomszéd öregasszony, hogy akinek nem tetszik a társasházi élet, az költözzön tanyára. Tökéletesen igaza van. Én is alig várom már, hogy egyszer feljöjjön a gyökér új alsó szomszédom, aki képes azért átkopogni nekünk, mert a két, 5 kilós macskám rohangálni kezd a lakásban este 8 körül. Gyökér. Néha kedvem szottyan újabban valami jó ugrálós edzést végezni itthon :D

2019. jún. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Hű, nekem is ilyen paranoiás gyökér az alsó szomszédom. Egyszer felébresztett reggel hatkor azzal, hogy elege van abból, hogy nálunk minden hajnalban ugrál a gyerek, mondom neki cseszd meg egyedül élek, és reggel 7.30-kor szoktam kelni, én vagyok itt a legkisebb “gyerek”, valószínűleg rossz lakásba csengetett be... de az az idióta csak mondta tovább. Nekek mi bajotok van?! Hangok a fejetekbem megmondják az ilyen dolgokat, hm?
2019. jún. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%
Milyen gyökér tart 2 db 5kilos macskát egy társasházban? 1 még oké de 2... Macska fétised van? Mellesleg nekem a felső szomszéd ilyen hangos idióta és elmondom hogy nem a macskák buldózerek hanem az a ki tartja. Csak akkor hallani ha otthon van. Persze könnyű dumálni annak akinek normális szomszédja van, nem ti éltek folyamatos zajban. Társasházban nőttem fel és volt zaj de nem ennyire.
2019. jún. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

“Milyen gyökér tart 2 db 5kilos macskát egy társasházban?“

Az hagyján, de képzeld, egyesek meg húszkilós gyerekeket tartanak társasházban! Most mondd meg, micsoda emberek vannak! 😂

2019. jún. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%

egyszer engem is maceráltak, hogy ugyanezzel, toligatom a szekrényeket, akkor is, mikor otthon sem voltam.

Aztán kuderült, hogy valahol egy rossz vízcsapit valahol megbyitottak, rezonált valami hanygul rögzített műanyag vízvezeték.

2019. jún. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
Nekünk - még mikor panelban laktunk - szólt az alattunk lakó, hogy ne dübörögjünk állandóan, mert nem tudnak pihenni. Erre felvilágosítottam, hogy nem mi dübörgünk, hanem a felettünk lakó két kisgyerek "játszik" és az hallatszik le. A panel ilyen! Ugyanez a szomszéd szólt egyszer, hogy miért ordítozunk a lakásban este 10-kor, de fel lett világosítva itt is, hogy nem mi, hanem az alatta lakók ordítoznak, ráadásul nyitott ablaknál, úgy hogy még én is értettem minden szavukat. Illetve többször szólt azért is, hogy miért fúrunk ekkor meg ekkor, pedig a legtöbbször nem is mi fúrtunk. Volt, hogy azért is szólt, mert hétköznap délelőtt fél tízkor neki mertem állni felfúrni egy polcot. Üldözési mániában szenvedett ez a csávó, komolyan :)
2019. jún. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Természetesen délelőtt fél tízkor, az lemaradt!
2019. jún. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
32%
A gyerek az más kategória, te is tudod jól. Mellesleg ezt nem én találtam ki, sok helyen a lakók írásos beleegyezés kell az állattartáshoz. Mielőtt kötekedsz, olvasd már el amúgy amit írtam, hogy nem az állatok a gyökerek hanem a gazda. A gyereket is illik úgy nevelni hogy ne éjjel dörömböljön. Oh és amúgy ez nem panel szóval jó nagy állatnak kell lenni hogy ilyen erősen átszűrődjön a hang. Milyen furcsa hogy a többiekre nincs semmi panasz. Gratulálok az ilyen proliknak akik miatt elcsesződnek az ember estéi/éjjelei.
2019. jún. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!