Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha nem ért a szép szóból, mi...

Ha nem ért a szép szóból, mi a következő lépés? [Lakótárs]

Figyelt kérdés

Ketten bérelünk egy lakást, külön szobában vagyunk, de a lakótársam éjszaka folyamatosan zenét hallgat hangosan. Mindig átmegyek szólni, és akkor kikapcsolja, legtöbb esetben vissza se kapcsolja, de másnap este ugyanaz van. Nincs egy nyugodt éjszakám, pedig most különösen fobtos lenne kipihennem magam a vizsgaidőszakban. A tulajdonost nem érdekli, azt mondta, hogy oldjuk meg egymás között, de egyértelmű, hogy nem ért a szóból.

Ti mit tennétek?

Lármával semmire se megyek, ő alszik, mint a bunda, ezért nem is érti az én "problémázásom". Tényleg nagyon kivagyok, semmi megoldást nem látok. 21L


2019. jún. 4. 23:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Mond meg neki hogy vegyen egy fejhalgatot
2019. jún. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk en atmennek mondjuk 1 heten keresztul minden este szolni aztan ha nem hagyna abb akk vissza mennek es elvagnam a hangszoro vezeteket.

Ha meg vezetek nelkuli akk fognam es foldhoz vernem

De mivel ti lanyok vagytok ezert ez nem hiszem h jatazik

2019. jún. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Játszik
2019. jún. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Most mit hallgat?
2019. jún. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném tőle, hogy miért hallgatja még mindig éjszaka hangosan a zenét, ha már többször is rá szóltál.
2019. jún. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Megtépném
2019. jún. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kiraknék egy táblát az kilincsére, hogy "Légyszi, tanulnom kell. Hallgasd halkabban".

Vagy megkérném, hogy vegyen egy fülest.

2019. jún. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyértelmű, hogy azért csinálja ,hogy bosszantson. Kértem én már nagyon szépen, kedvesen, adtam neki csokit. Mostmár tényleg valami fenyítés kell ide, de mégis milyen? Nem vagyok valami agresszív személy, de kezd égni a tenyerem a viselkedésétől
2019. jún. 5. 07:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha a szép szó nem használ akkor a fenyítés következik
2019. jún. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Villanyóra lekapcsolása váratlanul.
2019. jún. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!