Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi volt a legrosszab tapasztal...

Mi volt a legrosszab tapasztalatod a szomszédoddal?

Figyelt kérdés
2019. jún. 5. 09:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
3 évig tartó non-stop őrjítő zenebona Hajnali 4-ig az év minden napján. Nem alkalmi bulikról beszélek mint szilveszter vagy valami ( az elmegy) hanem minden nap hétfőtől-vasárnapig teljes hangerővel nyomatni a zenét amitől a saját lakásodban a talpad alatt érezted a rezgést. Voltak ajtódörömbölések, ordítozások, rendőrségi feljelentések. Végül bírósági ügy lett belőle. A végeredmény: Az alkoholista szomszédok antiszociálisak, így kényszer kilakoltatás lett belőle. Azóta nyugi van, bár az idegeink tönkrementek..
2019. jún. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Megharapott az utcán a kutyája. Oltási könyv helyett egy konyhakést hozott át, de azt is az egész családjával együtt :D
2019. jún. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahol eddig laktunk/lakunk állandóan cserélődtek a szomszédaink, mert albérletbe volt kiadva a szomszédos lakás (valahogy mi mindig kifogjuk ezeket). Csak az emlékezetesebbek: "Megverlek", "Megöllek", "Letépem a fejedet", "Eltöröm a gerinced". Az egyik bunkó ezek közül le is köpött (szerencsére kb. 2-3 hónap múlva eltakarodtak). Ezek általában azért hangzottak el, mert szépen megkértük az illetőt/illetőket, hogy ne hangoskodjanak a lépcsőházban vagy ne cigizzenek az ablakunk alatt. Volt olyan is, hogy csak úgy spontán beszólt az egyik bunkó (én csak elmentem mellette, egy szót se szóltam), csak mert előtte anyummal összeveszett a már említett cigizés miatt. Kedves emberek vannak...
2019. jún. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Elmentek nyaralni, megszólalt a riasztó a házukban, és vagy 2 napig ment.....
2019. jún. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bulit tartott a mellettünk lakó, és egyszer csak azt látom a teraszomról, hogy egyikük a folyosóról okádik le a közös udvarba (harmadik emelet).
2019. jún. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%

Kamaszként épp lógtam középsuliból (azóta már egyetemet is végeztem:D) a szomszéd biztos, hogy tudta, hogy otthon vagyok, főztem így a szagokból...

persze pont akkor ment boltba, vagy valahova és kizárta magát... mikor máskor történne ilyen, mint amikor lógok...

hangosan kérte kaphat-e elemlámpát, én nem akartam ajtót nyitni segíteni a magyarázkodás miatt, miért vagyok otthon, nem tudta, hogy a családom melyik tagja van otthon... de tudta, hogy valaki otthon volt hallotta őt és nem segített neki :( mobilon hívta a pasiját aki 20 perc múlva jött és beengedte a lakásába

2019. jún. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szomszédom dobott át egyszer egy műanyag poharat a mi kertünkbe, amit az utcáról dobtak be hozzá. Csak pont láttam. Megfenyegettem hogyha mégegyszer ilyet tesz akkor eltöröm a kezeit. Új kerítést építettem, szögesdróttal a tetejére. Azóta rám sem mer nézni.

Csak furán néz ki hogy baloldali szomszédommal egy 50 centis sövény a kerítés a jobboldalival meg 2,3 méter magas szögesdrótós monstrum.

2019. jún. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A szomszéd átjárkált hozzám és este 11-ig ott maradt.


Akkor is bejött, amikor mondtam neki, hogy nem érek rá (tényleg nem értem rá). Ha SMS-t küldtem, hogy ne jöjjön, nem fogok ráérni, akkor volt, hogy egy dühös választ küldött, trágár szavakkal. De attól függetlenül, hogy írtam, nem érek rá, nyomta a csengőt ezerrel, kiabálta a nevemet az ajtón át. Ilyenkor az esetek többségében volt, hogy otthon voltam, de direkt nem hallottam meg a csengőt :)


Amikor elunta, lement és a kaputelefonon hívott fel. Egyszer véletlenül felvettem (azt hiszem vártam valakit, azért) és akkor beleszólt, hogy akkor ezek szerint itthon vagyok, beengedném e. Utána soha többet nem vettem fel a kaputelefont; akit vártam, annak megadtam inkább a kódomat, amivel be tudott jönni.


Volt, hogy az ajtóm előtt leült.


Eleinte kedvesen figyelmeztettem, de annyit ért, mint halott lónak a beöntés. Utána már kicsit kményebben. Akkor megsértődött. De fel-fel járkált hozzám, próbált bejönni.


Aztán volt egy csúnyább beszélgetésem vele; utána hónapokig még csak nem is köszönt.


Pár hónap után bejelölt Facebook-on; meg is lepődtem, aztán olyan ronda üzeneteket küldött, hogy tátottam a számat. Több Facebook profilt is generált utána és bejelölt róluk, sorra tiltottam le őket.


Utána elkezdett velem kedves lenni élőben; köszönt, kérdezgetett, én tőszabakban válaszoltam és kerültem vele a szemkontaktust.


Egyszer megesett, hogy jó kedvemben talált meg és kedvesen beszélgettem vele; pár nap után megint elkezdte azt, hogy feljött hozzám, hogy engedjem be, mert nincs internete vagy fel kell valakit hívnia, de nincs nála a telefon (elvitte a rokona) vagy kizárta magát és a telefon a lakásban van és had hívjon fel valakit és engedjem be.


Soha többet nem lettem vele újra kedves. Bárgyún vigyorgok a semmibe, ha találkozunk, nem nézek rá, hümmögök, egy szavas válaszokat adok.


Jelenleg remek ez a felállás. :)

2019. jún. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszett neki hogy lett egy kutyánk (kertes ház) és amikor nem voltunk otthon ellopta a kiskutyámat, elvitte pár házzal arrébb és ott bedobta a kerítésen. Még szerencse hogy megtaláltuk. Először azt hittem hogy elszökött, utáná meg hogy az akinek a kertjében megtaláltam az lopta el, de nem, mert becsöngettem és senki nem jött ki, viszont a kerítésen pont ott volt egy lyuk ahol a kutya ült, tehát ott dobta be a rohadt szomszédom. Ennek már sok éve, azóta a kutya megnőtt, szomszéd kussba van :)
2019. jún. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!