Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ikerhazban mennyire hallod àt...

Ikerhazban mennyire hallod àt a szomszedot?

Figyelt kérdés
Altalaban a haloszobaknal ernek ossze a hazak. Jobb esetben a garazsnal. Aki ikerhazban lakik tudna meselni az esetleges idegesito dolgokrol? Koszonom szepen! Szep napot Mindenkinek!

#szomszéd #ikerhàz
2019. jún. 8. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Ne!! BP kertvárosi rész, csak ikerházak,sorházak vannak. Egymás hegyén - hátán! Semmi magánélet, irtó pici "udvar".


Nem elég, hogy általában tényleg a hálószobák vannak közös falon, de a zsebkendőnyi kertecske is zeng a szomszédoktól (az egyiknél kutya ugat, a másiknál a gyerekek pingpongoznak stb). Persze, lehet hangos a szomszédod a különálló családi házaknál is, de ha nekem lehetőségem lenne

2019. jún. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát... én 10 évig éltem ikerházban, talán párszor hallottam éppen csak, hogy porszívóznak. A hálószoba és a nappali volt közös.

A kert nem volt közös, az is szét volt választva, az összeérő résznél mindkét háznál virágoskert volt.

Semmi idegesítő dolgot nem tudnék mondani így visszatekintve rájuk, csendesek voltak, nyugisak, néha volt náluk grillezés, de az is csak kellemes morajként hallatszott nálunk. A szembe szomszéd jobban zavart néha :D Pest megye.

2019. jún. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Mi az hogy általában a hálószobánál érnek össze? Egy házban az a hálószoba amit te annak használsz, annak jelölsz ki..


Amúgy meg építési technikán és alapanyagon múlik. Laktam olyan panelben ahol a szomszéd bömbölő csecsemőjét is csak a falhoz tapadva lehetett hallani.

2019. jún. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az ikerszomszédunk minden reggel 6-kor mulatóst hallgat. Porszívózni nem szokott, azt nem hallgatjuk. Ahhoz képest, hogy az egyik munkanélküli, vasárnap délután kell füvet nyírni. (Sebaj néha bekapcsolok nekik révülős vallási énekeket meg füstölőt égetek.)


A zsebkendőnyi kert nálunk is baj, azt is hallani, ha fingik a szomszéd (bármelyik). Egy nagyobb családi hepajt, vagy ugatós kutyát 3 házzal arrébb is simán hallani.


Összességében nem tartom jó ötletnek. Nálunk az menti a helyzetet, hogy csendes környék, túlnyomó többségében normális, egymásra figyelő emberekkel.

2019. jún. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rossz hallású öregasszony éveken át a rohadt hangos tv-re aludt el... Aztán a fia hozzá költözött, annak a hú nem is tudom leìrni- nem köhögésre/krákogása, de valami ilyesmi hallatszik át, a néni meghalt, a férfinek gyereke lett, most azt és a kiabáló anyát hallani.

De egyébként a mi hàzunk mögé építettünk mégegyet, kb 5m lehet a 2 ház között, a fiók becsukását is hallani...

2019. jún. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!