Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Lakóhely, szomszédok

A kérdés

Sok olyan 30 körüli ember van aki lakótársakkal él Budapesten?

Én vidéki vagyok,szóval nem ismerem a pesti helyzetet,de kíváncsi vagyok rá.

Az elmúlt években jelentősen emelkedtek a lakásárak,főleg Budapesten.

Sok olyan 30 körüli ember van aki lakótársakkal él,mert nincs pénze saját lakásra vagy arra,hogy egyedül éljen egy albérletben?

jún. 9. 08:23  Privát üzenet  

A válaszok
Sajnos igen!f34

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 9. 08:28 Privát üzenet

Úgy vettem észre, hogy nem sok.

30 körüli pesti ismerőseim közül néhányan lakást kaptak a szüleiktől, néhányan hitelre vettek saját lakást, néhányan a párjával az egyikük idős szülőjénél laknak (ez a 3 kb egyenlő arányban), a többség párral vagy házastárssal él ahol egyikük örökölt lakást és abban, de legtöbben párral vagy házastárssal közösen bérelnek lakást

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jún. 9. 12:47 Privát üzenet
F@T@L_3RRORxoo89 nevű felhasználó válasza:

Azt látom, hogy főleg azok élnek így, akiknek nem megy az ismerkedés. Magam is ilyen vagyok, de a lakótársaim többsége is ilyen volt. Legtöbben ilyenkorra a párjukkal kivesznek egy albérletet.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jún. 9. 13:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha az ember az utcára kerül van esély hogy újra otthona legyen?
Miért lettek ilyen drágák az albérletek Magyarországon? Hogy még több ember lakjon az utcán, vagy a szüleivel, vagy hajléktalanszállón?
Mi a megoldás, ha valaki nem tud egy másik ember miatt aludni, mert az hajnalban mászkál?
Nyüzsgő nagyvárosból kistelepülésre, falura költözni azzal járhat, hogy beszűkül az ember világa?
Az osztrák ember hajlandó az alsóbbrendű keleti külföldihez magától hozzászólni?
Ti mit szólnátok, ha egy random ember letámad, hogy mit terjesztem róla, hogy mi járunk?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Lakóhely, szomszédok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!