Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Magyarországon faluhelyen...

Magyarországon faluhelyen milyen reakciót vált ki egy néger, indonéz, filippínó látványa?

Figyelt kérdés
2019. jún. 10. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Mivel falvak 85% már cigány nemzetiségből áll, így semmi gond. :)
2019. jún. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Migráncs veszély, a sok agyonhülyített kisnyugdíjas már aznap plusz zárat szereltetne az ajtóra.
2019. jún. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Megbàmuljàk.
2019. jún. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Én is megbámultam egy néger fickót, amint kézenfogva sétált egy falunkbéli lánnyal.
2019. jún. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
ne hozd keletmagyarországra, és nem esik baja. elég brutál ezt kimondani, de a nyolc unokatestvérből kettő nem sétálhat egyedül az utcán, ha meglátogatja a nagymamát, nem merjük elengedni a kis félvéreket... nem hiszem hogy van hova tovább korlátoltságban. vagy legalábbis nagyon remélem.
2019. jún. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel nem sokat látni Magyarországon belőlük, gondolom az emberek meglepetten nézhetnek rájuk, de nem hinném, hogy rosszindulattal.
2019. jún. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Indonéz vagyok és mindig megbámultak a csajok. A cigánylányok reakciója leírhatatlan volt!
2019. jún. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem csak faluhelyen de meg kis varosban is ritka


Mikor kicsik voltunk akkor a varosban setaltunk a szulokkel es egyszer csak szol a tesom hogy " nezd, ott egy neger"

Elotte aligha lattunk fekete embert.

2019. jún. 28. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!