Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen közbiztonságilag a...

Milyen közbiztonságilag a Stadionok környéke?

Figyelt kérdés
Mind lakhelyként és "utazásilag".

2019. jún. 11. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lakhelyileg nagyon nem jó, túl közel van a Hős utca. Amikor napközben megyek arra, akkor is sokszor érzem úgy, hogy útlevél kellene. A piros lámpánál mindig áll legalább egy 30 év körüli munkaképesnek látszó 20 gyerekes kéregető, szóval nem...nagyon nem mennék oda lakni.


Ha napközben átutazóban vagy elmegy, bár akkor sem tudom, hogy a BKK járatain mi lehet...

2019. jún. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lakni én sem laknák ott, egyébként este nem nagyon mennék arra felé, nappal még tűrhető de akkor is van egy érzés, elég sok olyan arcot láttam aki hát...

Stadionnál voltam oda jött valami figura kéregetni,mondtam nincs, erre el küldött a jó k.rv. életbe ezekután pont arra jártak a biztonság őrök kérdezték mi volt? Mondtam nekik aztán azt mondták biztosan most szabadult a Hős utcából,valahogy gondoltam, vannak akik visszatérő vendégek, van akik akkor szabadulnak és napokig arra járkálnak, szóval nem egy túl biztonságos hely.

BKV sincs meg az a nagy biztonság érzete az embernek már leginkább éjszaka vannak zűrök nappal álltalában okés.

2019. jún. 12. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan a Stadionok, mint csomópont, ahol átutazol, átszállsz?

Vannak sajnos kellemetlen alakok. Nem hinném, hogy bántani fognak, de nem kellemes a jelenlétük.


A kategória miatt nem világos nekem, hogy csak átutaznál vagy pl albérleted lesz a közelben, tehát:

A Stadionok környéke, mint lakóhely?

Ha igen, melyik?

Százados negyed?

Mert én ott lakom.

Nem a legjobb hely, zajos, néhol lepukkant, lehetne zöldebb, a parkok el vannak kerítve, aki abban a tömbben lakik, annak van hova kiülnie, a többiek így jártak.

Közbiztonságilag tűrhető.

2017-ben és 2018-ban volt egy visszaesés, az én meglátásom szerint az történt, hogy a rendőrök pont a 10. kerületi Hős utcát szállták meg, így a drogosok hozzánk tolódtak, idén nincs ott akkora rendőri jelenlét, ezért visszatolódtak.

2019. jún. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szóval mostmár látom a kérdés kiegészítését is. :D

Mindegy, megválaszoltam mindkettőt. :D

2019. jún. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Szerintem nem vészes, csak a hős utcai villamos megállót kerülném. De a hős utca másik felén kedves házak vannak, kerttel, szerintem teljesen élhető. Nem mondom, hogy itt szeretnék megöregedni de ennyi belefér.
2019. jún. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!