Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az miért baj a szomszédoknak,...

Az miért baj a szomszédoknak, hogy éjjel-nappal nyitva van az ablakom, mert akkor tuti mimdog itthon vagyok?

Figyelt kérdés
3,5 méter magasan van, max. létrával jutna be valaki, de általában, ha nem én, más van itthon. Meg nem fogok megdögleni 35 fokban ott bent, mert akkor arról pletykálhat, hogy mindog otthon vagyok, nem járok sehova. És hogy hova járok, ahhoz mi köze?
2019. jún. 24. 18:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Neked miért baj, hogy a szomszéd azt hiszi, mindig otthon vagy?

Ez semmivel sem értelmesebb, mint hogy ö azzal foglalkozik, miért van nyitva az ablakod.

2019. jún. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan. Ki nem $z@rja le hogy mit gondolnak, pletykálnak, fröcsögnek a szomszédok?
2019. jún. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Falun ilyen szinten vannak az emberek.
2019. jún. 24. 18:48
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Én is falun lakom, itt is hülyeségeket pletykálnak (pl. hogy meleg vagyok mert bözsi néni látott lila rövidujjúban) de nem érdekel.
2019. jún. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha ennyire zavar téged ez az egész, mondd meg nekik, hogy miért van mindig nyitva. Az ablakod. (Amúgy nappalra pont becsukhatnád a kánikulában, mert csak a meleg megy be.)
2019. jún. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Tudom, de legalább jár a levegő... Hadd döntsem el. De ebből azt következtetik, hogy nem járok sehova ez igen. Mondjuk ez már zaklatás, hogy folyton az én ablakomat figyelgeti, meg engem. Mégha nem is törvénytelen, de. Az a baj, hogy erre igény is van, aki ezt meghallgatja.
2019. jún. 24. 19:03
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

3# Nyugi :) Budapesten is.


30 körüli fiatal párral közös kis helyiségre nyílik a bejárati ajtónk. Egy lakásból csináltak 2 picit.


Ők ahogy észre veszem számolják napi hányszor megyek ki-be a lakásból és volt, hogy egyszer egésznap otthon maradtam és a konyhából (ott lehet a legjobban áthallani) hallottam, hogy arról beszéltek egésznap otthon voltam és csak feküdtem. (Ezt meg hallják az ágyam recsegéséből ... vékonyak a falak).


Mindegy mindenhol vannak őrült szomszédok, ne foglalkozz velük. Akkor sem lenne feltétlenűl jobb helyzeted ha Pesten laknál.

2019. jún. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem küldöd el a búsba, és hogy foglalkozzon a maga dolgával? Egyébként az is gáz, hogy ezt a kérdést kiírod ide... Amúgy te vagy az a Bükki gyerek, aki nem mert elmenni futni, mert kiröhögik a faluban?
2019. jún. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"Bükki gyerek, aki nem mert elmenni futni, mert kiröhögik a faluban?"


Nem, nem ia ott élek 🤷🏻‍♀️

2019. jún. 24. 19:40
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
#8 egy kis szeged melletti faluban élek de itt is elmegy, kb teljesen a falu közepén van a futballpálya, kijártak páran estefelé sötétedés előtt futni, de mind elüldözték, kiálltak a pálya szélére 50 körüli férfiak és ott osztották az észt nekik hogy nincs jobb dolgod, a k. anyád, megvagy hibbanva hogy itt futkosol körbe-körbe? Meg nemlehet kimenni csak úgy sétálni vagy kerékpározni mert ki vagy nézve, meg elterjesztik az emberről hogy lopni jár meg ilyenek. És ezekkel sajnos kicsit sem túlzok. Ha meg megmondod nekik a magadét akkor másnap az egész falu téged szid mert visszapfázol az idősebbnek.
2019. jún. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!