Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi a véleményetek Gyöngyösről?

Mi a véleményetek Gyöngyösről?

Figyelt kérdés
Milyen hely? Milyenek az emberek arrafelé?

2019. jún. 26. 21:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Akik voltak már ott vagy ott laknak: Szeretitek a várost?
2019. jún. 26. 21:48
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
Szia. Szilvi vagy?
2019. jún. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Majdnem. Már csak át kene mutetni magam 🤔Kérdésre kene valaszolni🤔
2019. jún. 26. 22:01
 4/12 Nagy.bettike21 ***** válasza:
74%

En nem laktam ott, csak amikor voltam nyaralni a Matraban, atmentem rajta meh lementunk enni meg kavezni.

A belvarosa sztem kifejezetten szep, es most kovezzetek meg, de szerintem az a sok panel meg az egesz ugy egyben NAGYON hangulatos! Nem tudom mi

Fogott meg engem benne, de van valami kulonleges abban a varosban. Olyan, mintha tobb kulonbozo varosbol lenne osszerakva az egesz

2019. jún. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Kicsi a belváros, gyorsan be lehet járni, viszont nagyon sok a ---, dehát ez van, valahol nekik is lakni kell.

Alapjàban véve szeretem, oda jártam 2 évig iskolába, mostmár csak ritkán járok oda vásárolni. (A gyerekeim is ott születtek)

2019. jún. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Rohad a patak.
2019. jún. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

Legtöbbször csak átutaztam rajta. Hiába kisváros, eszméletlen nagy autóforgalom tud ott lenni a 3-ason és a 24-esen. Gyerekkoromban volt hogy mászkáltunk a belvárosban a sétálóutcában, meg ettünk valami étteremben, talán Kékes étterem.


Ezen kívül a Mátrában szép helyek vannak a környéken, gyakran túráztam arrafelé.

2019. jún. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Ui.: Nem tudom melyik majom pontozta le a normális válaszokat, mert aki tényleg válaszolt, annak zöld kezet adtam.

2019. jún. 27. 13:06
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

27 évig éltem Gyöngyösön, hálàt adok az égnek, hogy a kislànyom nem ott kell felnevelnem hanem egy tiszta, biztonságos és nyugodt falun, 18 km-re Gyöngyöstől.

Bevásárolni oda járunk, de csak annyi, hogy itthon kocsiba be, kiszállàs, vásàrlás, tűz haza.Rosszul vagyok mikor busszal kell bemennem valami miatt.Egerbe is járhatnánk hisz pont középen vagyunk szinte, de valahogy megszoktuk màr így.

A közbiztonsága rettenetesen leromlott, ha csak van más lehetőséged, oda nem költözöl.

2019. jún. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi baja van az előzőnek a közbiztonsággal, 20 éve élek itt, soha semmi atrocitás nem ért. Persze vannak cigók, azok mindenhol vannak, de nem kötözködnek csak úgy random.
2019. jún. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!