Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Veszélyes Budapesten élni?...

Veszélyes Budapesten élni? Mit tanácsoltok, hogyan lehet elkerülni/megelőzni a támadásokat? Érdemes gázpisztolyba beruházni, ha esetleg egyedül mennék éjszaka?

Figyelt kérdés

Középiskolás vagyok, Pesten tervezek továbbtanulni. Addig szeretnék pár kilót magamra szedni, általában a kigyúrt embereket inkább elkerülik. Pedig az izom nem azt jelenti, hogy verekedni is tud valaki, de attól még ez így van.

Én általában fülessel a fülemben szoktam sétálni, ezzel el lehet kerülni, hogy megszólítsanak a kéregetők. Ez jó taktika? Valamint gázsprayt vagy gázpisztolyt beszerezni? Ilyenekben gondolkoztam.


2019. jún. 29. 20:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

elég annyi kb, hogy elkerülöd a c1g4ny lakta helyeket és nem mész bizonyos helyekre

nem kell annyira félni, azért nem annyira rossz a közbiztonság BP-n

2019. jún. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
17%
A hangoddal elbánsz vele. ;)
2019. jún. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
A kéregetők pont nem veszélyesek, fülessel a füledben viszont nem hallod a közlekedési zajokat, ez viszont veszélyes lehet. Fülessel a fülében lépett a HÉV elé egy lány nemrégen. A kéregetőnek meg nem állsz meg, nem hallgatod meg. Ennyi.
2019. jún. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
Szerinted már gyilkosság által kihaltak a budapesti lakosok? Ha ennyire reszketsz, akkor ne gyere ide lakni. Majd jön helyetted néhányezer olyan hallgató, aki nem fél.
2019. jún. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

A kéregetők senkit nem bántanak..

Gázpisztoly teljesen fölösleges. Azért nem rossz a közbiztonság. Vannak a városnak részei ahova sötétben nem szívesen megyek, de komoly félni való nincsen.

2019. jún. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Anyám, miért hiszi minden vidéki azt, hogy Budapest valami háborús övezet? Persze vannak olyan részek, mint a Hős utca, amit el kell kerülni, de például egy Deák téren az égvilágon semmi gondod nem lesz.
2019. jún. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
16%
Lehet, csak én vonzom a bajt, de engem a 39 évem alatt nyolcszor kiraboltak, hatszor megvertek, még egyszer meg akartak erőszakolni hárman (pedig férfi vagyok), de akkor sikerült elfutnom. Szóval, minimum bérelj fel a TEK-től pár embert, ha biztonságban akarod tudni magad, mert Budapestet már lassan ellepik a hordák! Nem vicc, hanem tapasztalat!
2019. jún. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
a kéregetőket egy határozott "bocs, de nem"-el simán letudtam rázni eddig mindig (bármilyen városban is jártam)
2019. jún. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
Előttem hozzászólók nagyjából mindent elmondtak (kivéve a 7-es, ő nem tudom melyik alternatív univerzumból írt ide), de még annyi, hogy alapból is felejtsd el az ilyen gázspray cuccokat. Ha már a kéregetőktől parázol akkor a balhés emberek már azelőtt kivernék a remegő kezedből mielőtt kinyújtod a karod úgyhogy csak rontanád vele a helyzeted ha mégis ilyen szituba kerülnél. De a balhés embereket meg el lehet kerülni a balhés helyek elkerülésével.
2019. jún. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem meg jó dolog a gázspray. Nem baj, ha van egy a táskádban.
2019. jún. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!