Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Mit lehet kezdeni egy ilyen kutyasétáltatóval?

Figyelt kérdés
Községünkben, amióta a polgármester megtagadta a segélyt, mindössze egyetlen kisebbségi család él. Sok gond nincs velük, de amióta dúl a nyári szünet, a kölkök mindig éjjel 2 és 4 között viszik a kutyát körbe minden utcán és főleg minden kutyás ház előtt. Van is haddelhadd! Azon gondolkodom, mire hivatkozva lehetne erről leszoktatni őket.
2019. jún. 30. 14:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Próbáld meg az állat védőket. Biztos nem úgy tartják ahogy kéne, ki találsz még hozzá valami ellenőrizhetetlen csúnya sztorit és elveszik tőlük a kutyát. Szerintem a kutyának is jót tennél ezzel.
2019. jún. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%

Nem az ö kutyájukkal van a baj, hanem azokkal a kutyákkal akik a kapunak ugranak ha egy másik állat arra megy...


Ha a te kutyád nem képes csendben maradni ha arra megy egy másik állat, akkor nem a másik a hibás.

2019. jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Közterületen akkor sétáltatják a kutyájukat, amikor nekik tetszik. Ha a saját kutyád ugatása zavar téged, ne tarts kutyát, vagy zárd be, vagy neveld meg. Nehogy már kijárási tilalmat rendeljenek el a faluban, mert a te kutyád éjjel ugat. Gondolkodjál már, ember!!!!
2019. jún. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Ja, szóval azzal semmi baj, hogy egy faluban egyetlen ember (vagy család) nem alkalmazkodik a közösséghez, de ha ez bárkit zavar, akkor az ő púpos nénikéjét. Értem, tök logikus, tényleg.
2019. jún. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%

4-es. Nem érted a problémát.

Ha a sétálo kutya nem ugat és nem hangos, akkor miért is lenne azzal baj?


Tegyük fel, hogy te egy jóképü férfi vagy és minden nö beléd habarodik és öngyilkos lesz. Akkor téged lekéne csukni gyilkosságért? Miért lennél te a hibás, mikor a nökkel te még nem is beszéltél, csak azért vagy a hibás mert ott vagy és láttak téged?


Egyébként a tartósan ugató kutyák csendháborításnak számítanak, így minden kutya aki ugat bünös.

2019. jún. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
És ki mondta, hogy nem a cigányok kutyája provokálja a többit? Vagy maguk a kölykök? Én nem látom sehol leírva.
2019. jún. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

"És ki mondta, hogy nem a cigányok kutyája provokálja a többit? Vagy maguk a kölykök? Én nem látom sehol leírva."


Az ellenkezője sincs leírva.

2019. jún. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%

Értem. És akkor szerinted rögtön a kérdező a hibás, mindenért. Miközben eleve kisebbségiekről van szó, akikről köztudott hogy a viselkedés nem megy nekik valami jól, és eleve olyan időpontban sétáltatnak kutyát, amikor más ember többnyire alszik.

Nem mondom, hogy teljesen tudom követni a logikád.

2019. jún. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
Semmi köze nincs az esti kutyasétáltatásnak ahhoz, hogy ki sétáltatja a kutyát. Felesleges ide felhozni a kisebbségieket. Közterületen nem tilos sétáltatni a kutyát, a nap bármely szakában akárki sétáltathatja. Ha a kérdezőnek éjjel ugat a kutyája, ő követ el csendháborítást, nem a kutyasétáltató.
2019. jún. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%
Én is szeretem éjjel sétáltatni a kutyámat, pedig nem vagyok kisebbségi, és én is kertes városrészben lakom. Az én kutyám csendben ballag az út közepén, még csak nem is a kerítések mellett, és némelyik házból egyik másik kutya őrjöngve ugat. Engem ez nagyon zavar. Mit lehet kezdeni az olyan kutyatulajdonossal, aki hagyja, hogy éjszaka őrjöngjön a kutyája?
2019. jún. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!