Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Érden lakni kigyerekekkel?

Érden lakni kigyerekekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy mostani friss állás szerint milyen Érd. Régi kérdések vannak ebben a témakörben. A közlekedés gondolom nem a legjobb, ritkán van busz, mondjuk a központ ebből a szempontból jobb. Dombosvároson néztünk házat. Gyerekeket oviig kocsival dobnám el, onnan pedig Érd alsó vasútállomásig terveztem, ott lehet parkolni valahol? Mennyire van bedugulva reggelente a város?

Minden informáicónak nagyon örülnék, ami Érddel kapcsolatos. Látom, hogy azért van kisebbség, de sajnos Budapest II. kerület nem opció az anyagiag miatt. Ovik, sulik, milyenek? Gyerekeket úgysem engedem egyedül flangálni az utcán még jó sokáig.

Nagyon köszönöm előre is.



2019. júl. 1. 11:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Érd alsonal van a buszpalyaudvar, ami folott eleg nagy parkolo van, szoval parkolasra van lehetoseg.


A kozpontban nagyon Jo a tomegkozlekedes. Zonazoval 11 perc az it kelenfoldig, deliig maximum 20.


Buszok is sok iranyba mennek a buszpalyaudvarrol, egesz gyakran.


Az emberek leginkabb csak aludni jarnak erdre, mivel munkalehetoseg a lakossag meretehrz kepest eleg alacsony.


Osszesitve szerintem nem rossz valasztas, de ha valaki parkvaros kornyeket valassza, akkor nem art, hogyha van kocsija, mert arrafele (szerintem) roszabb a tomegkozlekedes.

2019. júl. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!