Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek a szomszédok ellen?

Mit tegyek a szomszédok ellen?

Figyelt kérdés
Teljesen kivagyok már tőlük. Már megis bolondultam konkrétan az erkélyen hallgatózok, hogy ki mikor dolgozik, mert akkor tudom hogy csend van. Fiatal pár kb 23 a csaj 27 a srác felettünk laknak. A srác tényleg normális párszor már üvöltött a zene felmentem szóltam abba hagyta, de ha a barátnője van otthon bömböl a zene egyfolytában már én is szóltam a párom is sőt volt hogy kihívtam a rendőrőket de nem foglalkozik vele. Van egy 2hónapos kisfiam és nyílván csak akkor tudok piheni amikor ő alszik, de nem bírok mert megy a zene. Multkor már azt csináltam, hogy mikor fentvolt a kislányom akkor nyomtam én is zenét kicsit hangosabra, de ő még hangosabbra és így tovább de nyílván én nem hallgathatom úgy hogy üvöltsön, de ő a b,zi zenéjével tul ordította. Szoltunk már a közösképviselőnek a főbérlőjüknek, de azzal se foglalkozik a csaj. Azt is mondtam neki szépen hogy vegyék lejjebb, de az volt a válasz hogy ő se jön le éjszaka hogy maradjon csendben a gyerek. Hát mondom egy gyereknek a hangját nem bírom letekerni.Oké mondhatjátok, hogy költözzünk el, de még sporolás megy az legalább 2év mire meglesz a lakás és mehetünk. Mégis mit tehetnék?
2019. júl. 7. 15:47
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
70%
Minden egyes alkalommal rendőrt kell hívni. Mindig.
2019. júl. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Bocsánat az lemaradt hogy van egy nagyobbik lányom is aki 2éves még mielőtt bele lenne ebbe kötni :D
2019. júl. 7. 16:01
 3/34 anonim ***** válasza:
67%
Mit akarsz? Nálatok két gyerek nyivákol folyamat, naná, hogy elnyomja zenével aki tudja. Te is addig érsz rá hallgatózni, meg vergődni, míg otthon babázol, ha lenne munkád nem vergődnél.
2019. júl. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Hát azért nem szokott nálunk nyivákolás lenni, csak este 6-7fele van egy rituálé mikor fürdés meg az alváshoz készülödünk, de ha egyszer gyereked lesz majd rájössz hogy ha lerakod aludni és a sok ejszakázás után tudnál félórát pihenni és nem bírsz milyen érzés
2019. júl. 7. 16:17
 5/34 anonim ***** válasza:
69%

Úgy is el lehet nyomni zenével zajt, hogy nem üvölt másoknak is zavaróan.

Létezik fülhallgató is, most már vezeték nélkül is. A gyerek zajjal jár.

Mondom ezt úgy, hogy amúgy utálom a gyerekeket, és a hangjukat is, meg azokat a szülőket, akik nem nevelik a pulyát.

Engem is szét idegelnek amúgy a viselkedés képtelen szomszédok, mégse az a megoldásom rájuk, hogy akkor én is zavarom őket.

2019. júl. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
69%

"Nálatok két gyerek nyivákol..."


egy csecsemőnek csöppet nehezebb elmagyarázni, hogy maradjon csendben (különben gondolom te is "nyivákoltál" gyerekként), mint lejjebb tekerni a hangerőt.


"ha lenne munkád nem vergődnél."


egy csecsemőről 0-24-ben gondoskodni igen komoly munka.

2019. júl. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
54%

En hallottam olyanrol hogy volt akik elmentek hétvégére es folyamatos lejàtszàsra tették nagy hangerövel Beethovent.

Onnanstol öket nem zavartàk a szomszédok. Csak érdekességképp.


Lehet nem hiszel benne, de szuggerald azt higy szakitottak es letiplizett a csaj. Nekem sokszor bejön az ilyesmi.

2019. júl. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
32%
Ezért kell kertesházban élni.
2019. júl. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Mint írtam terveb van, de az kb. 2év
2019. júl. 7. 16:38
 10/34 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudsz mit tenni, nálatok a 2 gyerek nyivákol, náluk meg a zene. Nem fogtok közös nevezőre jutni.
2019. júl. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!