Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egy munkásszálló mennyire...

Egy munkásszálló mennyire tudja pótolni az otthont, illetve mennyire tud otthonos lenni?

Figyelt kérdés
Elsősorban párokra lennék kiváncsi akik egy szobában laknak (a legtöbb munkáltató általában biztosít nekik ilyet). Azt tudom hogy vadidegen emberekkel összezárva nem valami otthonos/kényelmes. De a párok mennyire tekintik otthonuknak, mennyire lehet megszokni, vagy csak amolyan "legyen hol aludni" helyként tekintetek rá?

2019. júl. 9. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Munkásszállón nem laktam, de koliban igen. Még a szoba elment, azt valamennyire tudtuk dekorálni, viszont elég kicsi hely van, szóval minimalista stílusban kell élni. Viszont a közös helyiségek a fürdő, a konyha rettenet,mikor mások után vagy kénytelen takarítani, hogy minden fürdés előtt Domestosba kell úsztatni mindent, mert pár ember nagyon ótvar módon tud élni.
2019. júl. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Angliában voltam munkásszállón látogatóban. Épp olyan, mint egy börtön, csak épp nincs rács az ajtón. De ja az ember kibírja, akár még otthonosra is kialakíthatja. De viszont az emberek olyanok voltak B+... nem voltam ott sokat, de inkább aludnék az utcán mint azokkal. Főleg, hogy haver 4 ágyas szobában aludt. Na ez anglia, képzelem otthon milyen...
2019. júl. 10. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!