Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszéd velem akarja...

A szomszéd velem akarja kifizettetni amit a kutyám megevett állatját?

Figyelt kérdés

A szomszéd hozott egy rakás kiscsirkét meg kiskacsát.

Valahol folyton átjönnek hozzánk, nem tudjuk hol, mert elég stabil kerítés van, de már vagy 5 átjött valahol, nekünk meg van egy kaukázusink, és mindet elkapta és megette. Normálisan szóltunk ma neki hogy csináljon valamit mert elfogynak neki.. Erre még minket hibáztat meg azt fújta térítsük meg. Ha ők jönnek át az én hibám?? Nem az én kutyám megy oda..


2019. júl. 9. 19:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%
mond hogy nem tevóóótáááá, kérgye a kutyátúúl a píízt
2019. júl. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Nézzétek meg hol szökhetnek(szökhettek) át a tollas pajtik, aztán mondjad, hogy nem a kutya ment át. Onnantól kezdve nem a ti hibátok, ha meg felakar jelenteni,jelentsen.
2019. júl. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Ez attól is függ, hogy kinek a kerítése, amin át tudnak jönni.
2019. júl. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
44%
Teljesen mindegy kinek a kerítése, én is fizettem 30.000-t mert a szomszédnál ellógott a kutyám. Aki állatot vesz, felel érte.
2019. júl. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

A köztünk lévő kerítés nem tudom kié, hát közös nem?

De amúgy nem hiszem hogy ott jönnek át mert az egy 3 méteres betonkerítés. Szóval vagy átrepülik vagy a másik hely ahol néztük az a szomszéd oldalsó (utcafronti) kerítése az lyukas alól és nem visszamennek, hanem bejönnek nálunk valahol az utcafronton, eltévednek.

2019. júl. 9. 19:53
 6/19 A kérdező kommentje:

4. Mármint nem értem.. Ezt kire írod? Hogy ő felel vagy én?

Hát az enyém nem megy sehova az fix, csak ha én viszem pórázon. Vagy nem rám érted hogy felelek érte hanem ő a csirkékért?

2019. júl. 9. 19:55
 7/19 anonim válasza:
71%
Nem kell megijedni, hiába intézkedne, ezért max kinevetnék. Nem kell kifizettetni. Amíg nincs róla felvétele, hogy a te kutyád ment át hozzá és úgy ette meg (nyilván nincs) , addig nincs miről beszélni....
2019. júl. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%

Ha a kutyád ment át, akkor jogos. Ha nem, akkor nem...


Szóval érted..

2019. júl. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%
Ha van pénzed, szereltesd fel kamerát, és bebizonyitod, hogy nem a kutyád ment át
2019. júl. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Amúgy neki is van egy baromi nagy kutyája, szóval nehezen elképzelhető, hogy a mi kaukázusink csak úgy átsétál a betonkerítésen, elhoz egy darab csirkét csak, visszajön vele, itt megeszi, és ezt az ő nagy kutyája csak úgy végignézi szótlanul. Szóval gondolom ő is tudja hogy ez nem így van 😀
2019. júl. 9. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!