Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Sok ember hogy tud ismeretlene...

Sok ember hogy tud ismeretlenekkel összeköltözni?

Figyelt kérdés

Mint amikor lakótársat kersnek, mert egyedül nem tudnák fentartani...

De most komolyan, nem érzitek magatokat feszélyezve? Leginkább olyanoktól kérdezem, akik nem is alakítanak ki barátságot az illetővel, csak élnek egymás mellett.

Én el nem tudom képzelni, hogy így éljek.



2019. júl. 14. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted ha valaki kolégiumba költözik, ott csupa régi ismerősével kerül egy szobába?

Egy bérelt lakásban legalább ők alakíthatják ki a szabályokat, szokásrendet. És ha mégsem bírják elviselni egymást, valamelyik keres egy jobb helyet.

2019. júl. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok embernek nem igazán van más választási lehetősége.
2019. júl. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na ezaz, mintha lenne választási lehetőség xD
2019. júl. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De nem érzitek rosszul magatokat? Meg akkor már miért nem barátkoztok meg?
2019. júl. 14. 21:44
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 9 éve folyamatosan idegenekkel lakom. Nem tudom megszàmolni hány lakótàrsam volt. Nemrég megàllított egy ismerõsöm, hogy nem ismerem fel, hiszen hónapokig egy házban éltünk?

Meg lehet szokni. Nekem ez a természetes, családommal élni lenne a fura. Meg számomra rosszabb...

Lettek baràtaim, sõt egy lányba bele is szerettem, akivel amúgy szóba sem álltunk volna egymâssal. Most pl lakótársaimmal abszolut zero a kapcsolat, köszönünk, hogyvagy, es ennyi. Pedig a konyha közös.de ez a legjobb, néha fárasztó a bájcsevej, ezt õk is tudják.

Van akinek ez egyszerűen nem való az ilyen élet. Sokakat irritál a màsik jelenléte. Érthetõ, hisz ez tele van konfliktusokkal, sok mindent kell tűrnöd, és teljesen más személyekhez alkalmazkodnod. Én alkalmazkodó vagyok, toleráns az emberekkel, könnyen megtalàlom a közös hangot mindenkivel, de ennek ellenére is voltak balhéim. Ez benne van.

Ha te nem ilyen vagy akkor ez az élet nem neked való, ës szenvedni fogsz saját lakhelyeden. Akkor megéri többet fizetni, és egyedül élni. Mondjuk én is ilyen voltam, de a 9 év társbérlés rávezetett hogy ne szenvedjek itthon.

2019. júl. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudod hogy milyen sokkan vannak?! Ismerek pár embert , mivel külföldön elek.

Ismerek egy lányt aki inkább idegenekhez költözött, mint hozzam.

Gondolom azért mert ha egyut lakással valami probléma akad a barátságnak is vége.

Érdekes hogy egyesek nem félnek, ki hinne hogy v ki milyen, perverz vagy .....

Ok ilyenek ;;)) ez van.

2019. júl. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!