Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek, ha idén Budapestre...

Mit tegyek, ha idén Budapestre jelentkeztem egyetemre, de túl drágák az albérletek és nincs rá pénzem? Ha felvesznek, ne iratkozzak be?

Figyelt kérdés

2019. júl. 18. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A kollégium nem opció?
2019. júl. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát de ha nem adnak?

Én is abban reménykedem,de kiderült,hogy nagyon nehéz bekerülni.Kb 10% esélye van,hogy bejussak kollégiumba

2019. júl. 18. 16:09
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Milyen messze laksz Budapesttől?
2019. júl. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak az egyetemtől független kollégiumok is,kicsit borsosabb az áruk,de még mindig olcsóbbak mint egy albérlet.
2019. júl. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ingázz. Mi ezt csináltuk, Budapestről Szegedre. Egy héten egy nap volt, amikor korán kezdődött az óra és nem létezett vonat, ami odaér, akkor egy napra fizettünk egy szállást. Kb a koli árában van havonta.
2019. júl. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Zalában.Elég messze

Nem tudok ingézni.Egy faluban lakok,ahol vonat sincs

2019. júl. 18. 16:42
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos mások is vannak ilyen helyzetben, azok rendszerint kivesznek lakást, azon belül szobát és még a szobába is szobatársat. A koleszban sem lenne másképp!

Adj fel te hirdetést és ha sikerült toboroznod magad mellé még 3 embert, akkor kezdhettek együttes erővel keresni egy 2 szobás lakást!

Nem kell, hogy az egyetem mellett legyen (drága!), csak metró közelben, mert metróval már szinte mindenhova el lehet jutni pillanatok alatt.

2019. júl. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lakótársak? Szerintem mások is vannak ilyen cipőben,megosztjátok az albérlet árát.Ismerősöd nincs,aki Budapestre megy tanulni?Neki is kedvezőbb lenne,ha feleznétek.De ha jól tudom facebookon is van ilyen csoport.
2019. júl. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Első félévre viszonylag könnyebb bekerülni szociális alapon. Jártam több egyetemre, azt hiszem nem is ismertem senki vidékit aki ne kapott volna kolit. Harmadik félévtől viszont nézni fogják a tanulmányi eredményeidet is.
2019. júl. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, nézegess szobákat! És ne csak az egyetemhez közeli helyeken. Ha kicsit távolabbról jársz be, abszolút lehet, hogy találsz megfizethető albit. Persze mindenképpen próbálkozz a kollégiummal is.
2019. júl. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!