Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ma éjszaka hallottam hogy...

Ma éjszaka hallottam hogy veszekednek a szomszédban utána egy nagy zörgest és sikítast sírást hallottam. Mit csináljak? Mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

Nagyon megijedtem, át akartam menni de nem mertem.

Nem nagyon ismerem őket.

Egy fiatal lány és egy pasi az már nem olyan fiatal


2019. júl. 18. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Ilyenkor névtelenül rendőrt hívnék, de akkor, amikor a dolog történt, nem utána.

Normális emberek nem úgy zárnak vitát, hogy sikítozás legyen a vége, a nemnormálisok meg jobb, ha nem érzik azt, hogy bármit megtehetnek következmény nélkül.

Ilyen esetekben sajnos a lány sokszor nem áll ki magáért (marha bonyolult pszichológiai háttere van a dolognak, plusz közre játszik, hogy ha TÉNYLEG erőszakos emberrel van, akkor szakítás után lenne a legnagyobb veszélyben) szóval nem árt, ha figyelsz rájuk. Nem kell személyesen belefolyni, de ilyen esetekben névtelen rendőrhívás már valami.

2019. júl. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Ne avatkozz bele más dolgába. Ha a csaj KÉRI a segítséget akkor majd visszatérünk erre.
2019. júl. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
#2 Sikítás = segélykérés.
2019. júl. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Semmit. Ha azt hallod SEGÍTSÉG akkor hívj rendőrt.

Addig amíg konkrétan senki nem kér segítséget a rendőr sem tud mit tenni.

2019. júl. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
A kettes egy idióta. Ne, semmiképp se fordítsd el a fejed a családon belüli erőszakról! Hívj rendőrt, a többi az ő dolga, de a te lelkiismereted legyen tiszta, hogy nem rajtad múlt semmi!
2019. szept. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Molett végül?:D
2020. nov. 29. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, ezen mi vigyorogni való van...
2020. nov. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi vigyorogni való nincs 😀
2021. ápr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!