Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mindenkit idegesitett de most...

Mindenkit idegesitett de most h elküldtem a búsba én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

4 eneletes panel. Legfelsön lakik 1 öreg nő kb 80 éves és nem normális. Vele él a férje meg a fia is.


Mi a földszinten lakunk.Ez a nő folyton becsönget h segitsek felvinni a boltbol a cuccot,vigyem ki a szemetet mert ő már nem birja el,adjak neki 1 pohár vizet,stb...éjjel is volt h csengetett h hivjam fel a felnőtt fiát mert nem ment még haza.

Sőt a minap is csengetett,azért h beköszönjön! Aha,a szemetét meg ott hagyta a lépcsőház ajtoba. Tuti azt akarta kivitetni de látta h vannak nálam és azért mondta h csak köszönni akart.


Mikor elmentek a vendégek kiabált le nekik az erkélyről h hova mennek menjenek fel mert segiteni kell neki!


Ma jöttem haza melobol,eláztam pisilni is kellett,ez meg a lépcsőházba beérek már támad le h vigyem ki a szemetét mert h esik az eső.


Mondtam neki h még le se tettem a se.ggem majd behugyozok sz.arrá áztam nem fogok még neki ugrálni és ha még 1x megnyomja a csengőt el töröm a kezét,ugráltassa a férjét meg a fiát helyettem.


Azóta volt lenn a férje h ne fenyegessem a feleségét mert fel jelent. És halottam a többi szomszédot is h engem pletykálnak nmekkora b.unkó vagyok. Az engem most kibeszélők ugyanugy utálják a vén asszonyt mert már panaszkodtak nekem ròla


2019. júl. 18. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Sajnállak, hogy ilyen csicska lakóközösségben kell élned. Jelentsen csak fel, te letagadod, egy-egy, nincs győztes. Ellenben a becsöngetések miatt nyugodtan tehetsz feljelentést te is, mert az meg zaklatás. A kor nem mentség a hülyeségre.
2019. júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Helyedben feljelenteném zaklatás miatt😂
2019. júl. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát ha ezek után is csenget az lesz
2019. júl. 18. 18:49
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Megértelek, szar helyzet...

Viszont ha már leb aszol valakit, b asztad volna le inkább a felnőtt fiát, aki a 80 éves anyjára hagyja a cipekedést.

2019. júl. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Azzal sose találkozok.


Azért meg h beolvassak a férjének meg a fiának én nem mászok fel a 4.re

2019. júl. 18. 19:23
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként tök igazad van, de szerintem meg ott rontottad el, hogy egy-két ilyen csicskáztatásnál nem szóltál neki szépen, hogy "Csók Erzsi néni. Legyen szíves fejezze ezt be, mert nem akarok magának ugrálni. És kérem ne csengessen állandóan. Köszönöm!"

Állandóan ugráltál neki jó képet vágva a dologhoz, egyszer meg csak kifakadtál. Szerintem neki fogalma sem volt egész idáig, hogy neked ez teher, mert nem jelezted felé.

De szerintem szólj inkább a fiának, egy korosztállyal kevésbé demenciásabb, mint a szülei, talán jobban megérti a problémát.

2019. júl. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Mennyire opció a csengő kikötése?

Illetve a néni levegőnek nézése? Mintha ott sem lenne, nem is szólna, nem is létezne. Nem reagálni semmire.

2019. júl. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az elején még segitettem neki,aztán ha rá is értem azt mondtam nem segitek nem érek rá stb... de csak csengetett. Akkor szokott rá h akárki jött hozzánk azoknak kiabáltble h segitsenek neji,meg ha kocsival jöttek egyből h merre mennek vigyél el a botig meg ilyenek
2019. júl. 18. 20:14
 9/12 A kérdező kommentje:
Le ragasztottam a csengőt de leszedte róla vki a ragasztót... nem is tudom ki
2019. júl. 18. 20:16
 10/12 A kérdező kommentje:
Meg anikor nem tudott csengetni akkor mivel földszintej vagyunk be állt az ablakhoz kiáltozni be
2019. júl. 18. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!