Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha a szomszéd idös hölgy...

Ha a szomszéd idös hölgy nekem mostanàban sose köszön vissza akkor én se köszönjek neki többet?

Figyelt kérdés
Eddig köszönt igy mostanàban egy ideje màr nem. Én mindig köszönök hogy ne az legyen hogy én nem köszönök neki. Van vagy 85 éves. Elöször azt gondoltam nem hall azért nem köszön de màr ràjöttem hogy szàndékosan. Valamelyik nap jöttem haza közvetlenül talàlkoztunk nem fogadta a köszönést. Ennél hangossabban nem tudok meg nem is akarok köszönni mert nem létezik hogy nem hallja meg ugye làt is. Az az érdekes anyumal jóban van neki köszön meg öt azonnal meghallja. Igaz anyum segit neki ha kell hozz neki ezt azt a boltbol meg ilyesmi. Meg arra is gondoltam hogy lehet ö is lenéz? Sokan lenéznek mert nem követem a tàrsadalmi elvàràsokat, pl nem akarok csalàdot meg ilyesmi. Karrierem sincs. Hol van melom hol nincs. Nem születtem annyira okosnak hogy valaki legyek. Akkor az is lehet ö is lenéz mostmàr?? Csajom se volt meg sose nem is jarok sehova. F

2019. júl. 20. 13:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Régen köszönt azt akartam irni. Most pontosan azt nem tudom miota nem koszon. Csak ha nem koszonok en se meg en fogom magam szarul erezni hogy nem koszontem. Raadasul egy ennyire idos embernek.
2019. júl. 20. 14:01
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Kérdezd meg tőle, miért nem köszön. Ha erre sem reagál, akkor ne alázkodj meg, ne köszönj neki.
2019. júl. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Köszönj neki úgy, hogy fejet hajtasz egy picit, nem túltolva csak egy plusz gesztus. Ha ezt sem értékeli, akkor menthetetlen, és kezdj el egyszer-egyszer nem köszönni. Teszteld a nénit, mit reagál.
2019. júl. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha továbbra se köszön hagyd a francba. Eggyel kevesebb...
2019. júl. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
Fáradt már hozzá.
2019. júl. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Ahogy olvastam az írásodat, először én is azt gondoltam, biztos nagy szót hall az öreg néni. De ahogy mondod, a szájmozgásodat akkor is kellene, hogy lássa. Így viszont azt mondom, sz@rd le, hogy nem köszön. Inkább ne legyen családod, mint otthagyd a gyerekeidet. Az az igazi gazember, nem az, aki nem vállal gyereket, mert nem érett a feladatra, vagy tudja, hogy nem neki való. Mondom ezt úgy, hogy 36 éves nő vagyok, tanár és nekem sincs gyerekem. És nem szégyellem leírni, hogy volt, amikor én sem tudtam volna elképzelni semmi szín alatt, hogy gyerekem legyen. Sokkal jobb lehetne a világ, ha minden gyermek szeretettel várva stabil kapcsolatba, megfelelő anyagi körülmények közé születne.
2019. júl. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat. Utolsó nagyon igazad van, pontosan igy gondolom én is.
2019. júl. 20. 14:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Saját példa, középsuliba minden tanárnak köszöntem "Csókolom" volt kettő aki nem köszönt vissza és nem is tanított (aki nem tanított annak is köszöntem) aztán fél év után már köszönt az egyik a másik meg rá két évre. :) én köszönnék neki, neki kínos.
2019. júl. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Csináld a következőt: következő alkalommal még próbálj meg köszönni neki, tedd ezt feltűnően hangosan fejbiccentéssel megerősítve. Ha erre sem reagál, akkor utána viszonozd a szívességed, nézd levegőnek, ne is foglalkozz vele. Persze nagy eséllyel majd a hátad mögött elmond minden bunkónak, de azt nem fogja senkinek mondani, hogy ő nem reagál ok nélkül a köszönésedre.
2019. júl. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Idegen nyelven ráköszönnék jó hanosan, vagy egy hellót :D

De az is opció, ha megkérdezed "Mariska néni! Valamivel megbántottam, hogy nem köszön nekem?"

Ha továbbra is flegmázik, többé nem kell köszönni neki.

2019. júl. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!