Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az utóbbi időben rám tőr néha...

Az utóbbi időben rám tőr néha a magány, és olyankor nem tusok mit kezdni az érzéssel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Főként a szerelem hiányzik az életemből, de néha jó lenne csak úgy beszélgetni/ismerkedni emberekkel... Viszont ötletem sincs hol tehetném. Szerintetek?


Egy fiatal lány :D



2019. júl. 24. 13:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%
Bárhol ahol vannak emberek. Neten is nyugodtan, nekem is szinte minden ismerősöm netről van.
2019. júl. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
69%
Mostmár nekem is megint az hiányzik a leg jobban, erről írtam is bár nem mint ha kaptam volna segítőkész választ :D Az a baj én se tudok sehonnan kiindulni főleg ilyen visszahúzódó srácként, nem hogy te lányként egy olyan fiatal srácot aki még hűséges is lenne.. Szerezz előbb barátnőket, de nem olyan buliba mászkálós trendi csitriket, hanem valami normálisat akivel meg tudod beszélni a dolgokat stb, nekem most van az egyetlen haverom az interneten, és így legalább ameddig beszélgetünk telik az idő és nem vagyok olyan nyomorultan ahogy általába
2019. júl. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
65%

Nem jársz közösségbe?Ott tudnál ismerkedni.Esetleg valami nyári munkát kellene keresned,ott sok új ismerőst szerezhetnél magadnak.

Persze az is egy opció,hogy itt beszélgetsz emberekkel,lehet kaptál is már néhány privát üzenetet.:D

2019. júl. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
65%
2. vagyok utolsó jól mondod csak az a gáz hogy privátba csak azok írnak legtöbbször akik már hegyezik közbe.. Abból meg nem lenne jó kapcsolat :D A nyári munkát nekem is ajánlották, csak én meg nem tudok meglenni emberek közt annyira, és élet értelem nélkül meg ki se mozdulok, röviden és tömören ugyan az a bajom amit a kérdező írt :D
2019. júl. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
4%

Egy fiatal lány :D

Most akkor várod, hogy jön egy csomó magányos pasi, akiktől kaphatsz egy kis egoboostot?

Mellesleg 26-án ellátogatok Fezenre Christian Epidemicre és Cradle of Filthre, éjszaka is ott leszek. Ha nincs más dolgod velem tarthatsz.

2019. júl. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
5%
Így van utolsó, ilyeneket ezek a mai lányok sajnos :D Régen itt is több visszahúzódóbb emberke volt akik nem kelletik magukat meg ilyenek, bár ez a kérdés még nem vészes. De amit a mai lányok igazából csinálnak az inkább gusztustalan :/
2019. júl. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
5%

Gondolom jött pár falloszkörhintás csaj lepontozni.

Kérdező: Fényképes motivációs levél jövedelemigazolással megfelel?

2019. júl. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
42%
Nyugi, engem is lepontoztak.. Kérdező én csak segíteni akartam de hát akkor ezek szerint ez is valami kamu kérdés, gondolom várja a perverzeket privátba :( Neten kéne valami jó hely ahol a visszahúzódó magányos emberek találnak maguk mellé valakit, mert ez a névtelen random szórakozás itt elég furcsa hogy mindenki csak trollkodik szidja a másikat mg perverzkednek stb.. :(
2019. júl. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Keress magadnak egy migranst...oszt lehetsz muzulman kur.a.
2019. júl. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
42%
Nem a perverzeket várja, hanem a menő alfahímeket/cukifiúkat akikkel tud büszkélkedni. Mellesleg persze, hogy kamu a kérdés, fel sem merült bennem más.
2019. júl. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!