Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek mit akar meg tőlem?

Szerintetek mit akar meg tőlem?

Figyelt kérdés

Megismertem egy not annotalkon.3 gyerekes edasanya.Akitol a gyerekek vannak,az csak az elettarsa.Nem vette el sose a not,nem tudom miert...es nem is kerdeztem.

O is maganyos volt meg en is.Nincsen joba az elettarsaval.Allitolag a pasi folyamatosan felre duxszol.

Sok mindent tortent koztunk neten.Legalabb 4 eveig beszelgettunk.De volt olyan is,h osszevesztunk es honapokig nem beszeltunk.

Ha hivtam,h lakjon velem,valamiert nem jott.Ha jott volna akkor meg en voltam durcas.Nagyon sokat veszekedtunk ezt elismerem.Mondott olyat,h azert nem jon,mert nincs penze vonatjegyre -_- Ugyan mar,az nem a vilag.Volt mar csajom Magyarbol,es el tudott utazni hozzam.Olyat is mondott ha jon,mar vissza nem megy...Mi van? :D Erre azt mondtam,eloszor ismerkedunk,visszemesz,es ha jol ereztuk magunkat egymassal,akkor koltozik.Ez meg igy neki nem tetszett!

Azon is veszekedtunk,hogy keves kepet kuldok magamrol,es ritkan halhassa a hangom.En meg mindig mondtam,hogy eloben szeretnek mar talalkozni.

En nem Magyarban elek.De ha eljonne en tartanam el.Sose dolgozott.34 vagy hany evig nem dolgozott .Lett egy allasa,mialatt velem tartotta a kapcsolatot ezen a 4 ev alatt.Mostmar dolgozni akar mert felre akar tenni,hogy othagyhassa a parjat.

Osszevesztunk legutoljara....ez mar megszokottvolt.Mire ujra fel vettem vele a kapcsolatot,elarulta,h osszejott valakivel....egy novel :D ...En irtam,h legyetek boldogok,de nem akar elengedni.Kerdeztem miert nem hagyjuk ezt abba,nem valaszol ra normalisan.

En meg valasztas elebe allitottam,hogy vagy a csaj vagy en.

Ti nilyen jellemnek lassatok ezt a not? Es szerintetek miert nem akar elengedni?



2019. júl. 24. 14:34
 1/6 A kérdező kommentje:
A csajjal meg nem el egyutt...Meg nem vallalta fel,hogy leszbi is XD
2019. júl. 24. 14:36
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó okádék módon írsz, így a problémát se igen értem, de annyit leszűrtem, hogy nem csoda, ha anotalkon kell ismerkedned, akkor is csak az anyukák moccannak rád.
2019. júl. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az írásod alapján arra tippelek, hogy romániában vagy valahol a határ mellett élhetsz. Ha nem erről van szó akkor ezzel a helyesírással csodának tartom, hogy sikerül neten ismerkedned, bár érthető, hogy egy leszbi problémás nőt szedtél össze. Szerintem hagyd figyelmen kivül, ha keres mivel 4 évet már így is elpocsékoltál rá. Ha viszont jó neked ez és élvezed a helyzetet akkor nem értem mi lenne a kérdésed lényege.
2019. júl. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nyelvtannacik Xd
2019. júl. 24. 15:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőtökkel van baj rendesen.


1. Minek kell veszekedni egy netes baráttal? Ez olyan óvodás szint.

2. Minek akarsz eltartani egy nőt?? Beteg vagy??

2019. júl. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mert van egy kis problemaja,ami miatt nem vegezhet akarmilyen munkat.

De te biztos dolgoztatnad a baratnodet inkabb amig meg nem gebed...

2019. júl. 24. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!