Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt valaki véletlenül az...

Van itt valaki véletlenül az Introvertált Övezet nevű Facebook csoportból?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor az lenne a kérdésem, hogy ott hogyan ismerkedtek, veszitek fel a kapcsolatot a csoport tagjaival? Biztos hülye kérdés, de nem tudom, hogy privátban rá merjek-e írni egy-két emberre, aki szimpatikusnak túnik vagy inkább lépjek be a közös chatbe és akkor hátha kialakult valami. Új vagyok a csoportban, ezért nem tudom hogyan szokás.

2019. júl. 24. 20:49
 1/7 kevin064 ***** válasza:
87%
Nem vagyok benne, de nem is tudtam, hogy van ilyen. Ha ismerkedni akarsz akkor írj rám nyugodtan, nekem is jól jönnének a barátok, mivel nekem nincsenek amolyan "igaz" barátaim. 16/F
2019. júl. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Én benne voltam 2 hónapig, írtam is, de kiléptem belőle mert meguntam a csoportot és rájöttem hogy nem nekem való. :)
2019. júl. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm #2-es! :) Lehet, hogy annyira nekem sem, pedig én aztán extrém introvertált vagyok. :D Na mindegy, még egy darabig biztos maradok, aztán majd meglátom.
2019. júl. 24. 21:40
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Voltam hasonló csoportokba, igazából gondoltam bemegyek ilyenekre és majd megtalálom az életem értelmét (egy hozzám hasonló lányt) de hát ilyen helyeken ami megy, szelfizgetés kamudepresszió magamutogató félmeztelen kis bulizós csitrik stb, ezek mind mind nem normális csoportok sajnos.. Én is tervezek csoportot csinálni, de így még nem tudom mi lesz, egyedül már nem bírom de hát nem szeretem a korombeliek viselkedését, egyszerűen irritál hogy mindenki olyan trendi meg nem tudom.. Ha van is normális ember aki úgy szimpatikusnak tűnik és tényleg introvertált vagy depressziós az meg ugye nem ír sehová, bejelölni meg ismeretlenül, csak nem.. legalább egy poszt alatt pár mondatot váltani vagy én nem is tudom.. pedig az ötlet eleve jó..
2019. júl. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4: Teljesen átérzem. Én is csak halvány reménnyel mertem csatlakozni ehhez a közösséghez, hogy hátha meglelném a lelki társamat valahol. Évek óta próbálkozom, annyi felesleges energiát beleöltem, főleg itt gyakorin, hogy már belefáradtam. Úgy döntöttem az ilyen anonim oldalakkal végleg felhagyok, mert semmi értelme. Meg őszintén, engem kicsit az is visszatart az ismerkedéstől, hogy lányként nem lenne-e furcsa kezdeményezni... Ezen gondolat miatt sosem mertem írni senkinek meg egyébként is nagyon zárkózott vagyok, így aztán itt vagyok 18 évesen nulla baráttal, társ nélkül.
2019. júl. 24. 22:06
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Így van ezt teljesen átérzem és évek óta tolom én is plusz most csalódtam is.. Amúgy lehet furcsa lenne lány ként de én amúgy nem is tudnék szerintem kezdeményezni, sose csináltam ilyet, sőt még srácokkal se nagyon beszéltem életembe.. Ugye most fuckboy kéne már privátba írnék neked, de szerencsére nem abba a gyárba faragtak :D

Ha szarul érzed magad vagy ilyesmi nyugodtan írhatsz, ha valaki akkor én megértem miféle a magány meg az ilyen dolgok.. Csak én ráadásul szar ember is vagyok.. Egy rakattal méghozzá.. 18 év suck

2019. júl. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok tagja a csoportnak, de szerintem nyugodtan írhatsz annak, aki szimpatikus.

Én is introvertált vagyok, nekem sincs sok barátom, és inkább interneten próbálkoztam mostanában.

Szívesen beszélgetnék veled, ha szeretnél (21 éves lány vagyok).

2019. júl. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!