Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan ismerjem meg a lányt...

Hogyan ismerjem meg a lányt aki a törzshelyemen dolgozik?

Figyelt kérdés
Jött egy új lány az étterembe dolgozni ahova majdnem mindennap járok.Azért szeretek oda járni mert olcsó és jól is főznek.Ismerem az üzletvezetőt és a régi dolgozókat is ők is engem.Tegnap az új lány szolgált ki,azonnal levett a lábamról a szépségével és kedvességével.Ma nem tudok menni de holnap igen.Hogyan kerülhetnék a közelébe?Hogyan tudnék beszélni vele?
2019. júl. 28. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
2019. júl. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma is ő szolgált ki aranyos volt,örült amikor meglátott:)De sajnos nem beszélgettünk.
2019. júl. 29. 22:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Drága... Ez alap a vendéglátásban, hogy megjelenés/kisugárzás, kedvesség a vendéghez...


Attól, hogy te így reagálsz egy nőre, az nem azt jelenti meg kell rohamoznod.

De alap kérdéseket feltehetsz, amit bárki embertársadnak megtennél.

Pl

Szia, szeretem ezt a helyet, elég sűrűn járok errefelé. Új vagy erre?



Csak röviden, tömören magadról egy kis bevezetőt. Csak kedvesség és ne "akarlak" vagy "megduglak" fejjel, érzéssel turakodj felé.


Mindenek előtt az embertársadat lásd benne ne a nőt!

Ennek több oka van s sikerre vezetőbb, ha netán lenne esélyed nála.

Ne kapkodj! Tudd meg vendégként, emberként tekint-e rád vagy több.

+ lehet hogy foglalt. Ezért se kapkodj és zaklasd.


Anno pl én mikor szingli fiatal voltam, kezdetben pincérként vettem egy arany karikagyűrűt, hogy békén hagyjanak a vendégek a külső megjelenésem s kedvességem (ami mondhatni kötelező, még ha ordítottam is volna a fájdalomtól) miatt.


Persze így is volt pár beteg agyú udvarló, egyikből rendőrségi ügy is lett.


Ismerkedni bárhol lehet, de ésszel s nem turakodva, illemtudóan.


26/N

2019. júl. 30. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
26/N nemcsak voltál fiatal,hanem most is az vagy.Holnap megyek megint az étterembe remélem ott lesz a lány.
2019. júl. 30. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!