Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van értelme pszichológushoz...

Van értelme pszichológushoz fordulnom a problémáimmal? Segíteni fog valamit?

Figyelt kérdés
Több problémám is van saját magammal is,meg úgy általában az emberekkel is.Ez az egyik oka hogy magányos vagyok.Viszont nem szeretném így betegen leélni az életem szeretném egy kicsit élvezni az életet de nem tudom.Viszont pénzem nincs,így csak olyan pszichológushoz tudok fordulni akinek nem kell fizetni.Van értelme pszichológushoz mennem vagy csak az időmet vesztegetem?
2019. júl. 29. 08:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van, rávilágíthat olyan dolgokra, a kérdéseivel amire majd megkapod a választ. Mindenképp menj el!
2019. júl. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenképpen.
2019. júl. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
37 éves vagyok és még nem is éltem.Talán gyerekkoromban éreztem magam jól utoljára.
2019. júl. 29. 08:31
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#3

Ezek szerint neked legalább volt normális gyerekkorod, ami nagyon fontos, tehát az alapok jók.

Mindenképpen próbáld meg a pszichológust, semmit nem veszítesz.

2019. júl. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképpen menj el. Valami mélyebben gyökerező dolog lehet szerintem. Ezért nem látod az okát.


Én is megyek hamarosan. Ha van kedved megoszthatod a tapasztalatod. Kíváncsi vagyok rá.

2019. júl. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Van értelme, de fontos, hogy addig keress, amíg meg nem találod a megfelelőt. Én voltam ingyenesnél és fizetősnél is. Az ingyenes egy katasztrófa volt. A fizetősök közül a harmadiknál éreztem azt, hogy figyel rám, megérti a problémáimat és hasznos tanácsokkal tud ellátni.
2019. júl. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6-os ez Magyarország.Nincsenek megfelelő szakemberek semmilyen téren.Legalábbis nagyon kevés.Lehet hogy pszichológushoz is külföldre kell menni.
2019. júl. 29. 20:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a hatodik válaszolóval. Én eddig egy pszichológusnál voltam, és egyáltalán nem tetszett a viselkedése, úgyhogy keresek tovább.
2019. júl. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Imádom a pszichológusom, imádok hozzá járni. Új szemszögből láthatok rá a problémáira, elgondolkodtató kérdéseket tesz fel, és rengeteg mindenre jövök rá. Ha elsőre nem találod meg azt, aki neked kell, keress tovább, ne add fel. Hajrá!
2019. aug. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!