Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan bírjam ki hogy a...

Hogyan bírjam ki hogy a lányok tudomást sem vesznek rólam? Hogy levegőnek néznek?

Figyelt kérdés
Idegesít amikor nézek egy lányt a buszon vagy utcán bárhol és az rám sem hederít.Rám sem néznek.Ennél még az is jobb lenne ha odaszólnának hogy mit nézel?Hiába próbálok jól kinézni nem tetszem.Azért akarok jól kinézni hogy a lányok felfigyeljenek rám,De fejre is állhatok akkor se vesznek észre.
2019. júl. 29. 16:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Minnél görcsösebben akarsz megfelelni, azaz megfelelési kényszered van, annál jobban nem fognak téged észrevenni mert olyan lesz a kisugárzásod. Az emberek megérzik az ilyet. Magadnak akarj megfelelni és eltudod engedni ezt a megfelelési kényszert. Ez egy olyan ördögi kör és lehetetlen küldetés aminek szenvedés lesz a vége.
2019. júl. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Azért kerülnek, mert amúgy egy önbizalomhiányos roncs vagy belül és ez benne van a kisugárzásodban. Ha valamire rágörcsöl az ember, az nem fog összejönni.

Tetsz első sorban magadnak. Szeresd magad, mert más nem fog. Aztán ha ez megvan, majd észlelni fogod a változást a környezetben is. Addig csak egy balek leszel.

2019. júl. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ez az egy ami érdekel az életben hogy szeressenek a lányok.Nem érdekel sem a munkahely,sem a sport,sem az egyetem,sem a jogsi,csak a lányok érdekelnek.
2019. júl. 29. 16:52
 4/16 anonim ***** válasza:
68%

Próbálkozz fiúknál! :)


Persze ez csak vicc volt, de amit az előző hozzászólók írtak, ugyanazt gondolom: a kisugárzásodon múlik minden.


Hiába nézel ki jól, ha belül nem vagy rendben az átjön.


Ismerek egy kifejezetten köpcös, kopasz ürgét, de az úgy tud csajozni, hogy mindig mást csíp fel, szóval nem a külsőn múlik.


Humorérzék, nagydumás csávók előnyben vannak akkor is, ha nem előnyös a külsejük, míg egy kisportolt uncsi szépfiúnak semmi esélye, a nők másképp működnek.

2019. júl. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Semmi nem érdekel csak a lányok.Nem érdekelnek az autók,nem érdekel a zene sem,Nem érdekelnek a filmek csak az hogy légyen eredménye ha csajozni fogok.
2019. júl. 29. 16:56
 6/16 A kérdező kommentje:
Amúgy igazatok van.Tényleg görcsös vagyok.De nagyon kellene egy lány.Lehet száz barátom is,Akkor sem leszek elégedett.Csak ha összejövök egy lánnyal.
2019. júl. 29. 17:02
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érdekel semmi, csak a lányok akkor miért várod el, hogy veled jöjjenek össze és ne a billiónyi más fiúval akinek van valami személyisége azon kívül hogy "kell egy csak mert fel vagyok izgulva"

Amúgy a lányok buszon és utcán általában a saját dolgukkal vannak elfoglalva, nem azzal hogy egy sértett egojú gyerek jól akar kinézni.

2019. júl. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De nem tudok mással foglalkozni,Nem tud más lekötni.Ha összejönne velem egy lány,utána foglalkoznék a tanulással és a munkával is.És akkor folytatnám a kreszt is
2019. júl. 29. 17:13
 9/16 A kérdező kommentje:
Mert amúgy régebben elkezdtem vezetni tanulni de félbe is hagytam.
2019. júl. 29. 17:14
 10/16 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem látják rajtad, hogy unalmas vagy. Miről beszélnél egy lánnyal? Lányokról? Haaat, gáz.
2019. júl. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!