Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan és kivel nyaral aki...

Hogyan és kivel nyaral aki egyedülálló?

Figyelt kérdés
37 éves férfi vagyok, augusztusban lesz két hét szabadságom, de nincs kivel mennem nyaralni. Egy barátommal mentem volna, de nem tud jönni. Aki még szóba jöhet azokat kérdeztem, de senki nem jön.
2019. júl. 31. 10:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Család, egymagam. Ha egyedül vagyok, legalább 100%-ban azt csinálom, amit szeretnék.
2019. júl. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Barátaikkal, rokonokkal, nem olyan bonyolult.
2019. júl. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Én egyedülálló koromban bátran mentem egyedül nyaralni.

Általában kirándulós, aktív nyaralások voltak ezek. Pl. Skóciát is egyedül jártam be. Itthon a Zempléni-hegységben voltam így.

De előfordult, hogy a Balatonra levittem a kerékpáromat, és ott csináltam biciklizős-strandolós-látnivalónézős nyaralást egy konkrét szálláshelyről kiindulva.

Talán buszos szervezett nyaralást nem csinálnék egyedül, mert oda mindenki mással megy, az úgy tényleg rossz lenne.

Szóval én arra biztatnálak, hogy ne kuncsorogj másnál, mintha a jó közérzeted ettől függne. Ha egyedül vagy, senkihez nem kell alkalmazkodnod, senkinek nem tartozol elszámolással. Bármikor bármit kitalálhatsz, módosíthatsz a terveiden, senki nem fog hisztizni miatta. Ha fáradt leszel estére, korán lefekhetsz, ha nem, éjjel is mászkálhatsz, ahogyan neked jólesik.

2019. júl. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Saját magammal, esetleg ismerőssel ha rá ér, egyedül is el lehet menni,meg lehet ismerkedni új emberekkel.
2019. júl. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

- a barátaimnak már családja van, veluk nem tudok nagyon

- édesanyámmal nem akarok, testvérem külföldön él...

- valószínű egyedül fogok elindulni valamerre belföldön

2019. júl. 31. 11:21
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Esetleg pár napra el mehetnél majd a testvéredhez is, mondjuk nem tudom hol él?

Közben itt ott meg állnál és különböző helyeket ki próbálnál.

2019. júl. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Balcsin vagyok, családi nyaralóban, egyedül.

Minden nap úszom, lazulok a kerben/strandon, megnézem a naplementét, senki nem csesztet. Jókat főzök... apropó, mehetek is kaját csinálni, éhen halok! 😁

2019. júl. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Amerikában él. Régen jártam hozzá, de már nem birom a repülést :( főleg hogy 10 órát kell ülni a gépen.
2019. júl. 31. 11:48
 9/15 A kérdező kommentje:
A Balatonon nőttem fel, vendéglátásban, szüleim most is ott élnek. Ha hozzájuk megyek nekem az nem igazi nyaralás, külön kivenni Balatonnál szállást meg hulyeseg lenne :)
2019. júl. 31. 11:50
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Én a neten keresnék utastársat, vannak ilyen honlapok.
2019. júl. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!