Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csajok, ti hogyan vezetitek...

Csajok, ti hogyan vezetitek le a mindennapi gondokat, van e valaki akinek eltudtok mondani bármit, de ha nincs akkor mit tesztek? Mit szoktatok csinálni amikor nincs dolgotok?

Figyelt kérdés

Pl nekem nincsenek barátaim, és nem is nagyon tudok szerezni. Kis város, olyan mint egy falu, nincs igazán semmi. Pár kis bolt meg kocsma.


Szóval nem is tudom hol tudnék barátnőre szert tenni akit bármikor hívhatnék, bízhatnék benne.


Van párom, de ő mindenhol nagyon jól el van, öt hívják is a haverok inni, ide oda, játékok, youtuberek. Szóval ja ő el van.


Én viszont nem tudom mivel tudnék boldogabb lenni. Esetleg vmi ötlet ? Van aki hasonló szituban van? Segítsetek


2019. júl. 31. 18:42
 1/7 citromfűlevél ***** válasza:
100%

Nekem sincsenek barátaim. Nincs akinek elmondjam a dolgaim.

Én a gondolataimat le szoktam írni és messengeren elküldöm magamnak.

Amikor nincs dolgom játszani szoktam a telefonomon PUBG-t vagy Fortniteot. Vagy kint szoktam járkálni a kertünkben és gondolkodni.

2019. júl. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmehetnél a pasiddal is néha, csak új arcok megismerése végett
2019. júl. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
Én jógázni szoktam.
2019. júl. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ha vele mennék akkor nem lenne már pasis este, meg amúgy se érzem jól magam velük ha elmegyek. Nem is tudok annyit inni se, nem az én társaságom.. :/


Első kommentelő, én is elszoktam küldeni saját magamnak , magammal beszélgetek néha és úgy próbálok jó tanácsot adni magamnak. Azt hittem csak én vagyok ilyen "kattant " hogy magammal beszélgetek :D

2019. júl. 31. 22:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem vannak barátaim, de nem szeretek megnyílni. Amikor már nagyon cikáznak a gondolatok a fejemben leírom a telómba, és attól megnyugszom. De ez csak a gondjaimnál jön be. Engem személy szerint zavar hogy ha pl valami jó dolog történik/történt velem, és mégsem tudom elujságolni senkinek.
2019. júl. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az engem is zavar,de ha bánt vmi és azt nem tudom megbeszélni senkivel se az is zavar :/
2019. aug. 1. 08:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Én iszok. Vagy maszturbálok.
2021. aug. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!