Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan találjak magamra...

Smiley18 kérdése:

Hogyan találjak magamra szakítás után? Hogyan lehetnék újra boldog?

Figyelt kérdés

Egy hete történt, hogy a barátom szakított velem... nagyon szerettem/szeretem őt, így nagyon nehéz elengednem. Iszonyatosan hiányzik...

Nem tudom feldolgozni. Nem tudok enni, sem inni... teljesen felemészt.

Mindenemet beletettem ebbe a kapcsolatba és most nagyon csalódott vagyok.


Szeretnék újra boldog lenni. Eddig két párkapcsolatom volt és mindkettőbe, főleg az utóbbiba érzelmileg nagyon-nagyon beletettem magam, mert azt hittem ő az igazi nekem... mindent a kapcsolatunkra építettem.


Szeretnék egyedül is boldog lenni. Szeretném megtalálni önmagam, hogy tudjam mire is van szükségem valójában.


Vannak személyes tapasztalataitok? Amik segíthetnének nekem is?


2019. júl. 31. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Uh, ebben a szituációban vagyok éppen én is.

hiányzik az életemből.


Talán. Az idő, és egy másik szerelem elfeledteti.

Sok ember átélte már ezt a történelem során, nem?:)

2019. júl. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az idő... az idő csak megy és nekem egyre jobban hiányzik.

Másik szerelemre pedig gondolni sem tudok.

Ez valahol nagyon érdekes, amit érzek, mert egy részem szeretné feldolgozni a történteket, egy kis időre elengedni Őt, de egy másik részem nem szeretné soha elfelejteni...

Én nagyon remélem, hogy majd rájön dolgokra velem kapcsolatban és majd visszajön hozzám. Ebben reménykedem.

Másik szerelemre pedig nem is akarok gondolni. Nekem Ő volt a tökéletes, de tudom egy időre biztosan el kell, hogy engedjem.

2019. júl. 31. 21:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Én nagyon remélem, hogy majd rájön dolgokra velem kapcsolatban és majd visszajön hozzám. Ebben reménykedem."


Amíg ezt nem tudatpsítod, ennek az ellenkezőjét, hogy vége, nehéz lesz elengedni.

Gondold végig, milyen rossz dolgokat követett el ellened, ne a szép percekről nosztalgiázz, és foglald le magad melóval, tanulással, akármivel, a többit az idő megoldja.

Fel a fejjel :)

Kevesebb nem lettél általa, minimum bölcsebb.

2019. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyász folyamata.


Ugyanúgy kell tenni, mint egy halálesetnél. Ugyanúgy megszakadt egy kötelék. Úgy a leghatékonyabb, ha valóban halottnak tekinted.


Tehát minden kontaktot és emléket el kell lehetetleníteni. Törlés, tiltás, ignorálás...


Ezt be kell tartani. És akkor az idő megoldja... elfelejted őt.


Sokat segít, ha elfoglalod magad, tereled a gondolataidat. Hobbik, barátok, család...

2019. aug. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Bármennyire is csábító a gondolat, hogy eltereld a gondolataidat és állandóan barátokkal, nagy tárasággal lógj, nagyon sokat jelent, hogy sok időt tölts el egyedül is. Természetesen nem azt mondom, hogy jegeld a barátaidat, nagyon jól tud esni a velük való társalgás, de ne használd őket figyelemelterelésre. Nem is őszinte viselkedés velük szemben, másrészt a bajodon csak ideig-óráig segít.


Fedezd fel a világot egyedül, menj ide-oda egyedül is. Az ember a magányban talál magára leginkább, így ne félj magányosnak lenni.

A barátaidat meg tényleg a közös kapcsolat ápolására és a közös érdeklődés miatt hívd fel.

2019. aug. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Sziasztok!

Velem már 3 hónapja szakított a nagy szerelmem... sokadjára! De most úgy néz ki, hogy végleg. Nagyon nehéz a leléknek meggyógyulnia egy ilyen helyzetben, de hiszem, hogy az idő segít. Három hónap telt el és én még ugyan úgy szeretem... lehet, hogy jobban is... De már nem haragszom! Nem hibáztatom! Megpróbálom megélni a fájdalmat amit minden alkalommal okoz mikor felbukkan. Mert mindig felbukkan... elmondja, hogy szeret, de nem tud velem lenni.. és elmondja, hogy elvesz feleségül, mert tudja, hogy ez így lesz... De már nem hiszek el neki semmit. Megelégszem a pillanatnyi szerelemmel, szeretettel amit egymásnak adunk... Na ezt ne csináld, mert csak szenvedni fogsz!!! Annyi biztos, hogy neked kell kitalálni, hogyan éld túl... mert túléled... és abban biztos lehetsz, hogy ha tényleg ennyire beletettel mindent ebbe a kapcsolatba , arra rá fog jönni... lehet, hogy soha nem fogja elmondani neked, de tudni fogja, hogy mit veszített el.

2019. aug. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!