Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha 2 napja nem írt vissza egy...

Ha 2 napja nem írt vissza egy lány akkor már nem is fog? Vagy van még esélyt?

Figyelt kérdés
Írtam egy levelet egy lánynak.Nem facebookon hanem e-mailben.Nem ismerem személyesen de azt hallottam róla hogy rendes.Amúgy szép és sok ismerőse,követője van.Azért nem facebookon írtam mert nem vagyunk ismerősök és nem biztos hogy látná hogy írtam neki.Viszont eddig e-mailben sem válaszolt.Fontos lenne vele beszélnem.Ha csak egy lány lenne a sok közül nem írtam volna neki.De állítólag ő rendes ezért írtam rá.Magányos vagyok és talán ő szeretne engem.
2019. aug. 3. 13:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%

Semmi esélyed, nem fogja egy vadidegen zaklató levele érdekelni, amikor vannak körülötte értelmes, normális emberek is, akiket ismer.

Az ilyen kétségbeesett hímek elég veszélyesek, én se kérnék belőlük.

2019. aug. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem zaklatni akarom normális levelet írtam neki leírtam ki vagyok és azt is hogy miért írtam neki.Remélem csak nem nézte még még az e-mail fiókját.
2019. aug. 3. 13:53
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Mindegy milyen szépen fogalmazol, a lényeg ugyanaz:magányos vagy, életképtelen és az első nőre ráakaszkodnál teljes érzelmi függéssel, aki szóba áll veled. Ezt egy értelmes lány azonnal kiszagolja és menekül. Előbb menj orvoshoz és tedd helyre a mentális egészséged, utána barátnőzhetsz.
2019. aug. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel. Sajnálom, de én sem írnék vissza egy idegennek, maximum, valami rövid, udvarias elutasítást. De még abból is baj lehet, szóval inkább semmit. Honnan tudja az a lány, hogy nem vagy pszichopata? Bárki bármit írhat magáról e-mailben, akármilyen kedves sorokat küldhetsz neki, az nem jelent semmit. A sorozatgyilkosok is kedvesek :)


Ezt csak azért írom, hogy ne sértődj meg, ha nem kapsz választ, és a saját érdekedben ne éld bele magad nagyon.

2019. aug. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
#3-as most ezt miért mondod hogy életképtelen vagyok?
2019. aug. 3. 13:58
 6/26 A kérdező kommentje:
#4-es abban bízom hogy ő kivétel.Hogy ő visszaír idegeneknek is csakhogy ne bántsa meg őket.Bízom benne hogy tényleg re dés lány.
2019. aug. 3. 14:01
 7/26 anonim ***** válasza:
90%
Ha eddig nem sikerült társas kapcsolatokat kialakítani és egy ilyen szánalmas húzásra vetemedsz, akkor elég nagy valószínűséggel életképtelen vagy.
2019. aug. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
#7-es talán abban bízom hogy ez a lány fog engem kihúzni a bajból.Hogy ő elfogad olyannak amilyen vagyok.Ebben reménykedem.
2019. aug. 3. 14:04
 9/26 anonim ***** válasza:
Ha visszaír, akkor nem édes, hanem inkább naiv. Vagy tapasztalatlan. Gondolj már bele kérdező, fordított esetben, ha rádír egy vadidegen lány, hogy "szia, nem ismersz, de magányos vagyok, szeress engem!" te mit szólnál? Tuti az lenne az első gondolatod, hogy ez a csaj nem százas. A lányoknak meg még jobban kell vigyázni, nagyon sok nőt ölnek meg csalódott udvarlók bosszúból., míg férfit csak extrém esetben, nagyon ritkán.
2019. aug. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
De nem ezt írtam neki hogy magányos vagyok szeressen engem.Bemutatkoztam leírtam neki hogy hallottam róla valakitől és szívesen beszélgetnék vele.
2019. aug. 3. 14:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!