Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ismerkedni bárhol lehet,...

Ismerkedni bárhol lehet, sokan ezt mondják, de csomó helyszínen nem ismerkednének a nők. Vélemény?

Figyelt kérdés

26 éves férfi vagyok és sokszor olvasom itt az oldalon,hogy "ismerkedni bárhol lehet".

Azonban ha felteszek egy kérdést,hogy itt meg itt ismerkednének e,akkor a válasz határozottan nem.

Konditeremben nem ismerkednének,tömegközlekedésen szintén nem,utcán se.

Akkor hol ismerkedjen az ember,ha baráti társaságban nincs független ember,munkahelyen se?



2019. aug. 3. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Hát van egy csomó netes ismerkedős oldal és sokan ott találták meg a párjukat, próbálkozzál ott!


Nyilván konditerembe sem ismerkedni jár az ember, meg a tömegközlekedéskor, orvosnál stb sem azon jár az ember esze, szóval én a netet ajánlom neked is!

2019. aug. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehol. Ők itt panaszkodnak.
2019. aug. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Ismerkedi bárhol lehet, mert nem tiltja meg senki, de ez nem azt jelenti hogy minden ember mindenhol vevő lesz az ismerkedésre.
2019. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedni bárhol lehet, de nem biztos, hogy erre mindenki vevő.
2019. aug. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Ha jól nézel ki bárhol, máakülönbem sehol sem.
2019. aug. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
67%

Az egész egy szerencsejáték. Ha velem próbálnál tömegközlekedésen megismerkedni, zavarbajönnék és megtiszteltetésnek venném, és téged is tisztelnélek ezért...

De a nők többsége, míg úgy öltöznek, mint a pénzért szexualitást szolgáltatók (automata káromkodásszűrő), addig egy idegen férfi közeledésétől megijednének. (És persze még mások is.)

Nagyon nehéz az ilyen, mivel a nők eléggé irracionálisak, még én sem értem sokszor őket, pedig én is nő vagyok.

Próba szerencse!

2019. aug. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos a kérdés. A válasz mindig az, hogy bárhol, de végül kiderul, hogy utcán azért nem mert inkább zenét hallgat, nehogy valaki hozzá szóljon, tomeg közlekedésben olvas, koncerten zaj van, vagy társasággal megy, ott inkább velük foglalkozik.. :)
2019. aug. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!