Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek hasznosak a...

Szerintetek hasznosak a youtube-ra feltöltött videók? Föl lehet úgy szedni csajokat a való életben úgy ahogy azt bemutatják?

Figyelt kérdés
Régebben amikor csajoztam önmagamat adtam és az nem vezetett eredményre.A lányoknak nem jön be hogy olyan vagyok amilyen.
2019. aug. 3. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
És magad miatt nem akarsz változni? Gondolom, nem azért nem kellesz nekik, mert egy herceg vagy.
2019. aug. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Külsőleg még tudok változni de belsőleg már nem hiszem.
2019. aug. 3. 16:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A csajozós videók nem.


Ismerkedésnél önmagadat kell adni. Hiszen normális, monogám, hosszútávú, komoly kapcsolatot keres az ember.


Csajozás az más. Ha csak a numera kell... azt hazudsz, amit akarsz! De ezt nem videókból fogod megtanulni, hanem tapasztalás útján!

2019. aug. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem tetszik a lányoknak ahogy ismerkedek.Nem tudom őket megnevettetni ez a bajuk velem.Unatkoznak a társaságomban.

A

2019. aug. 3. 17:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Na igen... a humort nem lehet könyvből tanulni. Ez csak taoasztalás és gyakorlás útján megy!
2019. aug. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ahogy minden másra igaz ez a neten (sőt az iskolában és az életben is), a YouTube-on is vannak jó és rossz infók is. meg a jó infókat is lehet jól és rosszul alkalmazni. a csajozásnál meg nincsenek tuti állandó receptek, mert ahogy minden pasi is más, minden csaj is más és mindenki másmilyen párt keres. szóval nem fognak ugyanazok működni. a humor is személyenként más, mert mindenki más fajta humorra vevő. attól, hogy megtanulsz 1-2 viccet, még nem leszel humoros. de ha elég sok viccet megtanulsz és még azt is begyakorlod, hogy melyiket mikor érdemes elsütni, akár humorosnak is tarthatnak az emberek. minden készségen lehet javítani.


"Külsőleg még tudok változni de belsőleg már nem hiszem."


dehogynem, ezt hívják tanulásnak és a tanulás életed végéig tart - ha foglalkozol vele. például az iskolában sem véletlenül tanítanak annyi mindent a szerelmes költészetről. hány csajnak idéztél általános iskolában tanult szerelmes versekből?


"önmagamat adtam és az nem vezetett eredményre.A lányoknak nem jön be hogy olyan vagyok amilyen."


nos ez a légy magad, vagy változz meg dolog kétélű. egyrészt nem biztos, hogy a megfeleő lánynál próbálkoztál, keress addig, amíg olyat találsz, aki nem annak ellenére, hanem pont azért szeret, amilyen vagy.

másrészt viszont nem árt, ha folyamatosan fejleszed, csiszolgatod magad, hogy önmagad egy jobb verziójává válj, aki önmaga marad, de többé, jobbá válik, mint korábban volt. vagyis, hogy belül is minél érdekesebb, értékesebb legyél. nem csak a lányok miatt, hanem önmagad miatt is, de ezzel együtt a lányok számára is.

közhelyes példa, lehet, hogy az autók, foci és fegyverek alapos ismeretére is bukik néhány csaj, de ha csak ez érdekel, lényegesen kevesebb az esélyed, mintha más is érdekel. nem árt, ha találsz olyan érdeklődési köröket is, amik nagyobb arányban érdeklik a csajokat is...


ha már YouTube videók és csajozás, akkor ezt erősen ajánlom:

https://www.youtube.com/watch?v=1ya6lr6zHAg

2019. aug. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!