Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a baj velem?

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Mindig olyan nokon akarok segiteni,akiknek valami bajuk van.Betegek,csunyak,munkanelkuliek,depressziosak es maganyosak stb

Altalaban vissza se irnak,ha megis nem lehet veluk mit kezdeni...Mi ertelme? hogyan szabaduljak meg ettol a nyugtol :/ csak jot akartam mindig...de ertelme nincs.



2019. aug. 3. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Miért akarsz rajtuk segíteni?
2019. aug. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

# 1 Nem igazan tudom megmagyarazni.de megprobalom...

Nem birom ha egy not bantalmaznak,vagy gyerek kora ota sertegetnek es megalaznak mert mondjuk csunya...Volt egy no akit folyamatosan csalt a parja,a gyerekei ocsmanyul beszeltek vele,penze semmire nem volt.El akarta hagyni oket,mert mar nem birta az egeszet.En felajanlottam,h kisegitem penzel es o azt mondta,hogy meg a szulei sem lennenek vele ilyen rendesek mint en.

2019. aug. 3. 21:45
 3/11 anonim ***** válasza:

Magadon mikor segítettél? Sikeres volt?


Mert amíg nem vagy önmegvalósító, addig nincs esélyed a transzcendenciára

2019. aug. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szeretnem ha azok a nok akik eddig csak szivtak az elettol legyenek vegre boldogok.
2019. aug. 3. 21:46
 5/11 A kérdező kommentje:
Van munkam,van eletem,van egy par baratom,van penzem,nem vagyok reszeges,narkos es nem is cigizek.Neha depresszios vagyok ezt elismerem...neha.
2019. aug. 3. 21:53
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy kiskoromban láttál vagy hallottál valamit ami ezt kiválthatja? Esetleg egy nagyobb veszekedés a szüleid között?



Vagy csak egyszerűen ilyen a természete.

2019. aug. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
# 6 Nem volt veszekedes!.Kiskoromra alig emlekszem...alig villan be egy par kep.Nem hinnem,h gyerekkoromban tortent volna valami megrazo.
2019. aug. 3. 22:43
 8/11 AlfonzLiguori válasza:

Szia,


Esetleg próbálj meg máshol segíteni másoknak, például alapítványoknak vagy önkéntességgel stb. vagy csak más témákban. Attól még, hogy nem írtak vissza nem jelenti azt, hogy rosszat mondtál vagy nem olvasták el, lehet csak nem tudtak mit válaszolni olyan helyzetben...


Remélem tudtam segíteni, szép napot, -légy pozitív, vidám-

Kedves üdv.

2019. aug. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
# 8 Koszonom szepen,h irtal.Nagyon kedves vagy! <3
2019. aug. 4. 20:17
 10/11 AlfonzLiguori válasza:
Nincsen mit, szép estét. :)
2019. aug. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!