Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Minden szülinapom egy szép...

Minden szülinapom egy szép nap, mert 1 évvel közelebb kerülök a halálomhoz. Ti is szoktatok ezen gondolkozni?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt volt a szülinapom. Gyakorlatilag semmi jelentősége nem volt, egyedül az nyugtatott meg, hogy ismét egy évvel öregebb lettem (26) és közelebb léptem a halálhoz. Remélem, hogy sok születésnapot már nem kell, hogy megéljek. De viccen kívül tényleg várom a halált és minden nap úgy fekszem le, hogy hátha másnap nem fogok felkelni soha többet.

2019. aug. 3. 22:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

Ez elég negatív hozzáállás. Inkább azon kellene gondolkodni hogy hogyan tudod szebbé tenni az életed. És ez egy találó idézet hozzá.

"Az élet olyan mint a zongora, csodás és gyönyörű, feltéve, hogy a megfelelő dallamot hívjuk elő belőle"

2019. aug. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Szia boldog születésnapot! :)


Miért vagy borúlátó?

2019. aug. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
...és azt várod, hogy valaki hátbaveregessen, hogy csak így tovább? Ha rajtam múlna, én a hajadnál fogva ráncigálnálak ki a kis mocsaradból, amiben évek óta pancsikolsz...
2019. aug. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem én egyáltalán nem érzek így. Sőt! Félek az idő múlásától, mert nagyon sokáig nem szeretnék meghalni, és minden szülinapomon szomorú vagyok, hogy ismét eltelt egy év. Imádok élni pedig közel sem tökéletes az életem, viszont megpróbálom mindenben a jót látni. Egy életünk van, ki kell használni!
2019. aug. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#2: Írj rám privátban.

#3/#1: Pedig pont azon lennék hogy minél hamarabb lepörgessem ezt a szörnyűséget, amit életnek neveznek és amibe rossz lapokkal szálltam be. Abszolút nem akarok változtatni és olyan megoldást szeretnék találni, ami lehetővé teszi, hogy minél előbb zárjam le ezt a fejezetet. De sajnos erre megoldást még nem találtam. Önmagamat soha nem leszek képes elfogadni, mert olyan körülmények/tulajdonságok adottak, amik mellett ez lehetetlen.

2019. aug. 3. 23:08
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

Sajnos nálad még nagyon kevés.


Tapasztalatból mondom hogy ennyi idősen bármit helyrehozhatsz felépithetsz.

Én pont 10 évvel idősebb vagyok és az én életemnek valóban semmi értelme, nulla vagyok egy senki. De mindenemet odaadnám ha újra annyi lehetnék mint te. Higy nekem ha most nem lépsz 10 év múlva borzasztóan haragudni fogsz magadra. Tegyél meg mindent hogy boldog és sikeres legyél, mert később nagyon megbánod. Most még fiatal vagy!

2019. aug. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
Nekem minden születésnapomon az jut eszembe, hogy már megint egy évvel kevesebb kell végre, hogy kisnyugdíjas legyek. Tolakodás a buszon a kerekesszatyorral, hesszelés a vásárcsarnokban, kisfröccsöcske, brutálkövér tacskó, akciós csirkefarhát stb...
2019. aug. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%
Brutál nagy depressziód van, segítséghez kellene fordulnod. Megértem hogy történnek sz*rságok, de tovább kell lépni és meg kell találni mik mozgatnak az életben. Például motivációt adhatsz fiataloknak, hogy ne essenek össze és figyeljenek egymásra, vagy akármi ami érdekel. Kreatívan többet lehet kihozni belőle.
2019. aug. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
#6 36-évesen sem kéne beérni a 0-val...Még akkor sem ha szenvedélybeteg vagy vagy ilyesmi...
2019. aug. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Régebben igen, mostmár nem.
2019. aug. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!