Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elég csak jól kinézni ahhoz,...

Elég csak jól kinézni ahhoz, hogy legyen egy barátnőm vagy fontos hogy beszélgetni is tudjak egy lánnyal?

Figyelt kérdés
A külsőmön tudnék változtatni ha akarnék de a belsőmön nem hiszem hogy fogok tudni.Nem tudok miről beszélgetni a lányokkal köszönök nekik hogy szia és ott meg is áll a tudomány.Új ruhákat tudok venni,edzeni el tudok járni ha van rá pénzem de észt nem lehet venni.Az vagy van az embernek vagy nincs.Nekem nincs.Nézni tudom a lányokat de hozzájuk szólni már nem tudok.
2019. aug. 4. 12:24
1 2 3 4 5
 1/50 A kérdező kommentje:
Ha randizok egy lánnyal az úgy néz ki hogy ő beszél én meg hallgatok.Majd a randi végén közli hogy ne haragudjak ez nem fog menni.Vokt olyan lány aki azt hitte néma vagyok.
2019. aug. 4. 12:29
 2/50 anonim ***** válasza:
51%

Nekem nem lenne elég.

Nem hallgatóságot keresek, hanem egy partnert, és az így nem működne.


L

2019. aug. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
61%

És mi lenne, ha tudoood, minket is csak simán emberként kezelnél? Nem kell túlmisztifikálni minket, csak mert nemi jellegben eltérünk.

A spanjaiddal miről beszélgetsz? Vagy a srácok közt is csak ülsz mint xar a fűben?

2019. aug. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:

"a belsőmön nem hiszem hogy fogok tudni"


És eddig hogyan próbáltad?


Van olyan nő, akit az izmos külsőddel vagy majd később a sok pénzeddel meg tudsz fogni, de őket nem ajánlom neked. De a beszélgetési képességet lehet fejleszteni. Nem is biztos, hogy magával a beszéddel van a baj, lehet, hogy azért nincs miről beszélned, mert unalmas az életed. Ez ellen is tudsz tenni.

2019. aug. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
86%-os lány nem jönnél vele össze ha jól nézne ki?Oké hogy buta lenne de ha pl.egy lány buta viszont jól néz ki kelleni szokott a fiúknak legalább egy éjszakára.
2019. aug. 4. 12:39
 6/50 anonim ***** válasza:

Nem elég senkinek. Vannak lányok , akik szintén csendesek, nem igényelnek annyi beszélgetést, de olyan szerintem nem létezik, aki benyugszik abba, hogy veled soha semmiről nem tud majd véleményt cserélni. Hiába az edzett test, drága cipő, drága ruha, ezzel csak “olyan” lányokat kapsz meg, pedig te barátnőte hajtasz. Érdemes lenne egyébként ezzel foglalkoznod...

Mennyi idős vagy? Vannak barátaid? Velük sem tudsz beszélgetni? Családdal? Ha tényleg senkivel nem megy a kommunikáció, én felkeresnék egy pszichológust (ha olyan korú vagy, akkor az iskolapszichologust első körben), és a segítségét kérném. Lehet, hogy valami olyan van a háttérben, amit egyedül nem tudsz megoldani.

2019. aug. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
Ne mondd, hogy nincs eszed. Elvégre felismerted a nehézségeidet. Szerintem a megfelelő partner is kell ahhoz, hogy beszélgetés alakuljon ki, de ne görcsölj rá erre. Az helyzetek mindig hoznak magukkal témákat is, ne félj feldobni egyet. A lányok is észre fogják venni, hogy próbálkozol, nem mindenkinek megy minden, mint a karika csapás. Nyugi
2019. aug. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
#3-as nincsenek spanjaim.Bolondnak tartanak és senki nem barátkozik velem.
2019. aug. 4. 12:42
 9/50 anonim ***** válasza:

#5

Nem, nem jönnék. Se egy éjszakásra (ilyenre mondjuk senkivel, mert nem az én világom) és hosszútávú se. Ha elég lenne egy előnyös külső, vennék egy posztert egy jóképű férfiről és kiraknám a szobámba.

A külső önmagában nem ér szinte semmit, ha belül nem szimpatikus az ember.

A némaság, és hogy csak vagy, mint egy fadarab, nem azt jelenti, hogy buta vagy. Amúgy mindkettőn lehet javítani.


L

2019. aug. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
Oké, látva az eddigieket nincs több kérdésem. Menthetetlen vagy.
2019. aug. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!