Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is van, aki nem találja a...

Más is van, aki nem találja a párját, bármennyire is próbálkozik? 18/L

Figyelt kérdés

2019. aug. 4. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Igen, más is van.
2019. aug. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Én tudom hogy megvan a párom és idő kell hogy egymásra találjunk. :) Nem vagyok csalódott és tudom hogy eddig miért nem találtam, mert én nem voltam készen még párkapcsolatot keresni. :) Elsőnek az ember önmagát kell hogy rendbe szedje ahhoz hogy tudjon utána önmagán "osztozkodni" és elfogadja és tudja is egyben nyújtani a szeretetet. 22/F
2019. aug. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
Én is, de addig is van szerelmem, de enélkül is jól lennék.
2019. aug. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is
2019. aug. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%

Hány éves korod óta probalkozol? 12?


A kapcsolatok 70% munkahely útján alakulnak ki.


Élvezd a nyári szünetet, pá

2019. aug. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
15 éves korom óta. Próbálkoztam anonim platformokon, bejelöltem Facebookon és írtam annak, aki szimpatikus volt, de nem lett belőle semmi. Tény, hogy élőben még sosem szólítottam le senkit ilyen céllal, de az valószínűleg nem is menne. Ahhoz túlságosan visszahúzódó vagyok.
2019. aug. 4. 22:28
 7/12 anonim ***** válasza:
Túl görcsösen próbálkozol?
2019. aug. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van. Meg olyan is aki nem is keresi.
2019. aug. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én már nem próbálkozok. Önbizalmam nulla.
2019. aug. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is így voltam,de most már elengedtem a dolgot.Lehet,hogy végül megtalálom a megfelelő nőt,de ha nem,akkor sem török össze,hiszen annyi minden más dolog is vsn az életben,hogy nagyon nem is éri meg ezen rágódni.

Szerintem ne görcsölj rá,kedves kérdező,úgy talán könnyebb lesz párt találnod.Legyél kedves,nyitott,éld az életed és lehet,hogy pont akkor jön valaki,amikor nem is számítasz rá!

2019. aug. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!