Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem azt 20 évesen,...

Miért érzem azt 20 évesen, hogy megrekedtem?

Figyelt kérdés

Talán nem itt kell várnom a megváltást a dolgaimra, de ha legalább összeszedem a gondolataimat és leírom már segít.

20 éves vagyok egyetemre járok. Lassan két éve nincs kapcsolatom, sem alkalmi, sem hosszútávú, pedig mások szerint nem nézek ki rosszul és én sem érzem magam reménytelennek. Nyilván az egyik indok a magány ami miatt rosszul érzem magam, testileg lelkileg már nagyon hiányzik egy társ. A következő, hogy apukám daganatos két éve, folyamatos műtétek,most majd sugár jön, ingadozó az állapota.Teljesen kikészít, aggódom miatta, de amit anyukám csinál az mégjobban.Pesten lakom egyetem miatt, nyáron pedig munka(amiben mostanában egyre többet rontottam és ez még ilyen cseresznye a torta tetejére effektus) miatt. Hétvégente ezért hazajárok és mindig a túlzott már tényleg túlzott aggódás negatív hozzáállás, veszekedés és vita. Apád már szerintem végstádium, nem viszed semmire az életben és hasonló mondatok hadd ne soroljam. Emellett nem merek programot szervezni magamnak hétvégére mert anya mindig úgy köszön el tőlem sírva, hogy remélem hazajössz hétvégén. Ha nemet mondok akkor én vagyok a kaki, konkrétan pszichés terror és egy burokban vagyok tartva. Azt érzem, hogy apa beteg az egy ütőkártya anyánál és nem tudom úgy élni az életem ahogy szeretném és mintha egy börtönben lennék. Emellett semmi sem alakul úgy az életemben, ahogy szeretném. Nyáron azért dolgozom, hogy elutazhassak szeptemberben, az utazás és a fotózás a hobbim, ez kapcsol ki és tölt fel. Viszont anyáékkal belföldön voltunk, de az inkább fárasztó volt, a folyamatos viták miatt mintsem pihentető. Így barátommal szeretnék menni.Viszont ő nem annyira lelkes, más nem jönne velem(itt is jó lenne ha lenne barátnőm), így eléggé meglőve érzem magam ismét. Azt érzem, hogy semmi jó nem történik velem, a karrieremben sem lépek előre(média egyébként), apró másodpercnyi örömeim vannak pl:szereztem plusz követőket egy közösségi appon, amit azért használok, hogy a karrieremet előre vigye.Nem, nem divatinfluencer szeretnék lenni hanem gyerekkorom óta műsorvezető, ehhez szeretnék a közösségi appok segítségével alapvető népszerűséghez jutni, de max ennyi örömem van. A családban és baráti körömben is mindig én voltam a leginkább optimista hozzáállású, mindenben megláttam a szépet, most meg semmiben. Másnak tudok pozitivítást sugározni és jó kedvet, csak éppen már én nem örülök semminek. Tudom, hogy fiatal vagyok, de ez a gödör már legalább egy éve van és sehogy sem látom azt, hogy hamarosan véget érne.



#szomorúság #fiatal gondok
2019. aug. 7. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:

"ehhez szeretnék a közösségi appok segítségével alapvető népszerűséghez jutni"


Ha erre az életre vágysz, nem is leszel boldog soha. Nem értem, hogy miért akar mindenki híres lenni...


23/F

2019. aug. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
3 éves koromban, (amikor még sehol sem volt a mai influencer világ, ahol minden ötödik gyerek már híres akar lenni,) eldöntöttem, hogy engem ez érdekel. Mindig nyitott voltam, beszédes és szerettem a reflektorfényt. Voltam személyiségvizsgálaton, töltöttem ki online teszteket, mindehol ez jött ki és ebben is érzem magam otthonosan és ez tesz boldoggá. Ezért szeretnék tehát az lenni, ami.
2019. aug. 7. 14:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy műsorvezető légy, kell bőven protekció is. Miért nem próbálod meg a vendéglátás-szervezést? Ott is lehetnél középpontban.
2019. aug. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jelenleg Kommunikáció és Médiát tanulok. Emellett a másik a fotózás vagy videózás érdekel, még nem gondolkoztam el a vendéglátóin, max úgy ha saját éttermem lenne idővel.
2019. aug. 7. 14:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Kommunikáció és média, hm. Volt gimis évfolyamtársam ott diplomázott, és tudod, hogy kapott állást? Segget kellett nyalnia, az általa utált gyerek - akinek az apja a városvezetésben dolgozik - protezsálta be a jelenlegi munkahelyére. Ezzel csak annyit szerettem volna mondani, hogy ezzel sem lesz könnyű elhelyezkedni.
2019. aug. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezt sejtettem, de más nem nagyon érdekelt. Valahogy megoldom az biztos, csak pont ezért írtam ezt a regényt a kérdésben, mert nem érzem azt, hogy haladnék, de nyilván nem csak a munkámat illetően.
2019. aug. 7. 14:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy híres legyél, sok feneket kell kinyalnod, de nekem nem tűnsz olyannak, hogy képes lennél erre.
2019. aug. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Éreztem már hasonlóan, ha gondolod írj. 21/L
2019. szept. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!